Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie robicie przegrywanie vhs na dvd?

Gdzie robicie przegrywanie vhs na dvd?

Cześć.

Czy ktoś z was zajmuje się przegrywaniem vhs na dvd? Nie wiem czy można to samemu zrobić czy trzeba szukać specjalnej firmy.

Ticket2Hell

Posty: 15

 
Dzień dobry.

U każdego z nas chyba pojawia się kłopot gdy chce się obdarować bliską osobę czymś szczególnym. Takie są czasy że każdy ma wszystko. No i dobrze że każdy ma równy dostęp do mnóstwo rzeczy, tylko czemu później jest tyle kłopotów z wymyśleniem prezentu.

kubaraj

Posty: 23

 
Hej. Lecz to szkoda wielka. Ja uwielbiam oglądać właśnie filmy z takich różnych wydarzeń. Ostatnio nawet na spotkaniu po latach klasy z liceum oglądnęliśmy taki film wspólnie, było sporo śmiechu i sporo łez nim spowodowanych. To niesamowite jak się pozmienialiśmy.

pzkpv

Posty: 21

 
Dzień dobry. nawiązując do omawianego problemu na tym forum, stwierdzam iż żądnego problemu nie ma ponieważ obecnie technika pozwala spokojnie wrócić do nagrań sprzed lat i można je odtworzyć na nowoczesnym sprzęcie.

Budowlaniec

Posty: 24

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona bowiem odnalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa albowiem przecież obecnie to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

stopiw7

Posty: 25

 
Dzień dobry.

Przeszukując Internet dowiedziałam się że jest możliwość przetworzenia moich starych kaset na płyty dvd, tzn. przegrania filmów na nowe nośniki. Natomiast czy to jest bezpieczne?

Pomóżcie i podpowiedzcie mi !

Madzia

Posty: 21

 
Cześć. Nie wiem co napisać na ten poprzedni wpis bo mnie zamurowało. Oj musiał pan szaleć w młodości… może lepiej żeby dzieci nie oglądały szaleństw ojca. Mi się bardzo fajnie ogląda filmy z przeszłości ale zwykle robię to osobami z którymi je nagrywałem. Robimy to po to żeby odświeżyć wspomnienia i po nic więcej.

DobreRADY

Posty: 29

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona ponieważ znalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bo przecież teraz to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

Xeeron

Posty: 22

 
Witam. Jestem początkującym użytkownikiem Internetu i dlatego jeszcze tak do końca nie umiem się tu znaleźć.

Proszę o pomoc w odszukaniu naprawdę solidnych i rzetelnych firm z tego zakresu.

Złoty

Posty: 31

 
Dzień dobry. a gdzie robi się takie rzeczy? Gdzie się udać?

Czy każda firma mówiąca że zajmuje się zmianą takich zapisów jest odpowiednia i rzetelna. Pomóżcie bo się boję że stracę tak ważny film moich bliskich.

DVDiss

Posty: 37