Firma na forum - zobacz !

Gdzie robicie przegrywanie vhs na dvd?

Strona główna > Elektronika w palcu > Video i DVD > Gdzie robicie przegrywanie vhs na dvd?

Gdzie robicie przegrywanie vhs na dvd?

06.09.2014 00:10:14 

Cześć.

Czy ktoś z was zajmuje się przegrywaniem vhs na dvd? Nie wiem czy można to samemu zrobić czy trzeba szukać specjalnej firmy.

07.09.2014 14:10:33 

Dzień dobry.

U każdego z nas chyba pojawia się kłopot gdy chce się obdarować bliską osobę czymś szczególnym. Takie są czasy że każdy ma wszystko. No i dobrze że każdy ma równy dostęp do mnóstwo rzeczy, tylko czemu później jest tyle kłopotów z wymyśleniem prezentu.

08.09.2014 17:20:03 

Hej. Lecz to szkoda wielka. Ja uwielbiam oglądać właśnie filmy z takich różnych wydarzeń. Ostatnio nawet na spotkaniu po latach klasy z liceum oglądnęliśmy taki film wspólnie, było sporo śmiechu i sporo łez nim spowodowanych. To niesamowite jak się pozmienialiśmy.

09.09.2014 22:53:31 

Dzień dobry. nawiązując do omawianego problemu na tym forum, stwierdzam iż żądnego problemu nie ma ponieważ obecnie technika pozwala spokojnie wrócić do nagrań sprzed lat i można je odtworzyć na nowoczesnym sprzęcie.

10.09.2014 22:37:37 

Cześć.

Jestem zrozpaczona bowiem odnalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa albowiem przecież obecnie to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

11.09.2014 07:41:08 

Dzień dobry.

Przeszukując Internet dowiedziałam się że jest możliwość przetworzenia moich starych kaset na płyty dvd, tzn. przegrania filmów na nowe nośniki. Natomiast czy to jest bezpieczne?

Pomóżcie i podpowiedzcie mi !

12.09.2014 21:30:13 

Cześć. Nie wiem co napisać na ten poprzedni wpis bo mnie zamurowało. Oj musiał pan szaleć w młodości… może lepiej żeby dzieci nie oglądały szaleństw ojca. Mi się bardzo fajnie ogląda filmy z przeszłości ale zwykle robię to osobami z którymi je nagrywałem. Robimy to po to żeby odświeżyć wspomnienia i po nic więcej.

13.09.2014 22:26:07 

Cześć.

Jestem zrozpaczona ponieważ znalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bo przecież teraz to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

14.09.2014 19:42:07 

Witam. Jestem początkującym użytkownikiem Internetu i dlatego jeszcze tak do końca nie umiem się tu znaleźć.

Proszę o pomoc w odszukaniu naprawdę solidnych i rzetelnych firm z tego zakresu.

15.09.2014 12:18:19 

Dzień dobry. a gdzie robi się takie rzeczy? Gdzie się udać?

Czy każda firma mówiąca że zajmuje się zmianą takich zapisów jest odpowiednia i rzetelna. Pomóżcie bo się boję że stracę tak ważny film moich bliskich.

Ostatnio dodane posty

Dzień dobry. a gdzie robi się takie rzeczy? Gdzie się udać? Czy każda firma mówiąca że zajmuje się zmianą takich zapisów jest odpowiednia i rzetelna. Pomóżcie bo się boję że stracę tak ważny film moich bliskich.

Witam. Jestem początkującym użytkownikiem Internetu i dlatego jeszcze tak do końca nie umiem się tu znaleźć. Proszę o pomoc w odszukaniu naprawdę solidnych i rzetelnych firm z tego zakresu.

Cześć. Jestem zrozpaczona ponieważ znalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bo przecież teraz to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

© Copyright Firmanaforum.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.