Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

filtry przepływowe, szukam

filtry przepływowe, szukam

Widziałem od firmy dafi butelkę termiczną i zastanawiam się czy ją zamówić? Podobno bardzo dobrze trzyma ciepło, ale i latem się przydaje. Jeśli jest tutaj ktoś, kto z takich butelek korzysta to proszę o poradę.

woo_oow

Posty: 1

 
Od dafi butelka termiczna jest super. Mam ją przez cały rok. Latem mam zimne napoje wewnątrz, a zimą można trzymać gorące. Trzyma temperaturę niezmiernie dobrze, wobec tego spełnia wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Jacuś

Posty: 5

 
Na pewno wybór filtrów dafi do butelek jest bardzo duży, dlatego znajdziemy to, czego szukamy. Producent dokładnie opisuje jak trzeba wymieniać filtry i kiedy ale wyleciało mi to z głowy. Muszę sprawdzić w instrukcji obsługi.

wicio149

Posty: 11

 
Problem z filtrami pod zlew jest taki, iż nie zawsze jest na nie miejsce. Jeżeli mieszkamy w bloku i mamy jeszcze butle z gazem to sytuacja się mocno komplikuje. Trzeba wszystko przerabiać. Z drugiej strony, jeśli chcemy zadbać o swoje zdrowie to innego wyjścia nie mamy i trzeba będzie coś z tym wykombinować z filtrami.

Januszek

Posty: 7

 
Oferty z szklaną karafką dafi można odszukać na https://sklep.dafi.pl/produkty/akcesoria.html. Wszystko jest tutaj opisane, zatem będziemy wiedzieli, który z filtrów, do jakiego dzbanka ma pasować.

Grooby

Posty: 30

 
Mam kilka filtrów do wody przepływowych i dają radę. Im mamy większe zanieczyszczenie wody tym częściej trzeba sprawdzać, w jakim stanie są filtry i je wymieniać.

Hezis

Posty: 2