Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

depilacja laserowa w Gdańsku, poszukuję

depilacja laserowa w Gdańsku, poszukuję

Mam włosy na podbródku i mam dość golenia czy laser mi pomoże? Pozbędę się tego problemu raz na zawsze? Wiele czytałam, natomiast nie znam kogoś, kto z tego korzystał.

Kruk

Posty: 2

 
Nie znoszę mieć włosów, wobec tego mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem niezwykle zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, ale na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą zaradzić rzeczywiście cuda. Polecam dla ludzi, jakie nie chcą codziennie się golić albo wyrywać włosów.

Michałek

Posty: 3

 
Miałam lekki wąsik i niestety codziennie wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, że poszłam na taki zabieg laserem, bo mam problem rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym bardziej, że musiałam tam być kilka razy, ale komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

Miki789

Posty: 3

 
Z depilacji laserowej w Gdyńsku korzystałam tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/ i jestem naprawdę niezwykle zadowolona.

Robuś

Posty: 6

 
Jest salon depilacji laserowej w Gdańsku, który robi to rzeczywiście profesjonalnie. Podam Wam późnij namiary jak do nich można będzie trafić.

Kiziak

Posty: 30

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała specjalistów ze znieczuleniem, wobec tego, mimo że miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, albowiem zwykle to jest mało przyjemne uczucie.

Marioleczka

Posty: 5

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, że to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie problem z głowy i nie muszę się stresować włosami.

ernest00

Posty: 6

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie miały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, iż to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

Kitas

Posty: 21

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, ale bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i właściwie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może dzisiaj jest inaczej? Nie wiem.

figo

Posty: 5

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie miały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

opert34

Posty: 2