Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

strony www Łódź, szukam !

strony www Łódź, szukam !

Zależy mi na funkcjonalnych i estetycznych stronach www. Byłoby dobrze gdyby strona miała CMS. Znajomy zamawiał stronę www w Łodzi i był zadowolony, ale nie wiem dokładnie, do jakiej firmy się zgłosił. Dajcie znać, kogo wybrać?

DVDiss

Posty: 1

 
Znam firmę, która zajmuje się stronami w Łodzi i tutaj ich odnajdziecie https://www.icp.info.pl. znają się na tym, bo mnóstwo osobom z mojego otoczenia już pomagali.

aAsono

Posty: 4

 
Zamówiłem stronę internetową z Łodzi w jednej z firm i czekam na efekty. Firma dość rzetelnie podchodzi do własnej pracy. Wiedzą, czego oczekuje i starają się to wszystko przygotować. Na razie jestem zaspokojony, natomiast zobaczymy jak będzie wyglądał efekt końcowy. Wówczas Wam dam znać czy pożądane byłoby na nich stawiać.

Lupusx

Posty: 12

 
Korzystałem z firmy, jaka zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi, natomiast nie wiem jak ich teraz znaleźć. Postaram się przejrzeć dokumenty to może trafię na ich adres. Ta firma spełniła wszystkie moje żądania i oczekiwania.

WacDEC

Posty: 6

 
Jakiś czas temu zamówiłem stronę w Łodzi i działa wszystko bardzo dobrze. Mnie się podoba, bo strona jest prosta, ale jednocześnie zawiera taką treść, na jakiej mi zależało. Nie bawię się w rozbudowane serwisy, bo nie mam na to czasu. Zwykła strona, która jest wizytówką jak najbardziej mi wystarcza i daje duże zyski.

Tomcio

Posty: 3

 
Korzystałem z firmy, która zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi, ale nie wiem jak ich teraz znaleźć. Postaram się przejrzeć dokumenty to może trafię na ich adres. Ta firma spełniła wszystkie moje wymagania i oczekiwania.

Gruszek2

Posty: 14

 
Mam stronę internetową produktową i jestem zadowolony. Trochę pracy przy tym jest, ale później są efekty. Klient wie wszystko o produkcie, wie czy jest na magazynie czy musi czekać. Oczywiście są różne promocje i wyprzedaże. Klient to lubi, dlatego warto stronę założyć.

Złoty

Posty: 12

 
My zamawiając stronę www w Łodzi nie wiedzieliśmy nawet, że tak zmieni się rynek. Dzisiaj mamy firmę, jaka działa w Internecie i rzeczywiście na tym można zarobić. Polecam zamówienie w pełni doświadczonej strony www.

Marioleczka

Posty: 3

 
Łatwa strona to nie problem, ale sklep albo jakiś blog to już uciążliwe obowiązek. Stworzenie strony nie jest problemem, ale trzeba stworzyć estetycznego i funkcjonalnego.

madDog

Posty: 23

 
Samodzielnie lepiej się za responsywną stronę nie brać. Zleciłem taką stronę www w Łodzi jednej z firm i jestem niesłychanie zadowolony. Szatę graficzną dopasowali mi do treści strony. Opinie o mojej stronie są niesłychanie idealne, co oznacza, iż niesłychanie podobają się klientom.

marcinmg

Posty: 4