Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

strony www Pabianice, kogo polecicie ?

strony www Pabianice, kogo polecicie ?

Można gdzieś zamówić stronę internetową w Pabianicach? Jest firma, jaką polecacie? Nie jest za droga, lecz solidna? Czekam na Wasze propozycje.

Facio

Posty: 4

 
Jest wiele darmowych programów do tworzenia stron internetowych, ale nie chce mi się po nie sięgać. Znajomi bawili się w to kiedyś, a ostatecznie wybrali jakąś firmę, która tworzy strony internetowe w Zgierzu. Im zajęło to moment i mają problem rozwiązany. To jest naprawdę bardzo dużo pracy.

Lupusx

Posty: 9

 
Ofert firm na projektowanie stron www w Pabianicach jest bardzo dużo. Ceny są bardzo różne. Wszystko będzie zależne od tego, jakie mamy wymagania. Chcemy mieć stronę nowoczesną z super grafiką? Trzeba przy niej dłużej posiedzieć, dlatego automatycznie przekłada się to na wyższe koszty jej wykonania.

Kruk

Posty: 10

 
Tydzień temu zleciłem projekt strony www w Zgierzu firmie http://icp.biz.pl i jestem niesłychanie zadowolony. Wybrałem ich najtańszy pakiet. Niewiele wydałem, a strony mam. Dla mnie super.

audi80

Posty: 7

 
Nie ma swojej firmy, zatem wydawanie na stronę internetową to nie dla mnie. Tworze sobie proste projekty sam i jestem usatysfakcjonowany. Nie mam większych wymagań, zatem na spokojnie mogą sobie z tym poradzić.

TVNbox

Posty: 13

 
Nie wiem czy chciałbym tracić czas na projektowanie stron skoro można to zlecić firmie, jaka o sporo lepiej się na tym zna. W większości przypadków tracimy jedynie czas i nic więcej. Nie o to przecież chodzi. Dajmy robić strony www komuś, kto się na tym zna lepiej niż my.

Aklimer56

Posty: 8

 
Mam swoją stronę internetową od wielu lat i jej nie zmieniam. Zrobiłem ją sobie sam i jestem z niej zadowolony. Spróbujcie sami tworzyć najwyżej się nie uda, ale próbować warto.

muzyczny55

Posty: 10