Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

strony internetowe Łódź, polecicie firmę ?

strony internetowe Łódź, polecicie firmę ?

Projektowanie stron internetowych to trudne zadanie? Można to zrobić samemu czy raczej zgłosić się do firmy, która się tym zajmie? Jeśli ma być to drugie to, kto zajmuje się stronami w Łodzi i nie bierze za to zbyt wiele pieniędzy?

Różyczka

Posty: 3

 
Zlecałem stronę internetową w Łodzi w jednej z firm. Wybrałem prostą stroną, która ma pięć podstron. Jestem niezwykle zaspokojony, bo strona była objęta aż dwunastomiesięczną gwarancją. Z tego, co pamiętam to na jej wykonanie potrzebowali około tygodnia. Cena jak za taką jakość była rzeczywiście niska jak dla mnie.

syrena88

Posty: 10

 
Wybrałem firmę oferującą internetowe strony w Łodzi, której zleciłem stworzenie sklepu internetowego. Dali sobie z tym bardzo dobrze radę. Uwzględnili wiele moich pomysłów, ale i sami zaproponowali lepsze rozwiązania. Nie znam się na tym za dobrze, dlatego taka pomoc jest dla mnie bardzo ważna.

czesterus3

Posty: 5

 
Mam stronę z graficznym systemem CMS i wprowadzanie zmian i treści jest naprawdę niezwykle proste. Polecam takie rozwiązanie. Może i trzeba więcej za to zapłacić, niemniej jednak przynajmniej później nie ma problemów z obsługą. Nie każdy z nas jest przecież programistom.

Gruby_56

Posty: 2

 
Firmę od stron www z Łodzi można znaleźć tutaj https://www.icp.info.pl. Mają różne pakiety od podstawowych po VIP. Do każdego zadania podchodzą bardzo rzetelnie.

Yuri20

Posty: 12

 
Zlecałem stronę internetową w Łodzi w jednej z firm. Wybrałem prostą stroną, która ma pięć podstron. Jestem bardzo zadowolony, bo strona była objęta aż dwunastomiesięczną gwarancją. Z tego, co pamiętam to na jej wykonanie potrzebowali około tygodnia. Cena jak za taką jakość była naprawdę niska jak dla mnie.

mJaUrVcEin

Posty: 2

 
Trzeba pamiętać o tym, że dzisiaj strona ma być responsywna. Ma działać nie tylko na ekranie monitora, ale również na telewizorze czy na telefonie. Firma, która się tym zajmuje jest w stanie o to wszystko dla nas zadbać.

Jimer66

Posty: 8