Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

tworzenie stron internetowych, polecicie ?

tworzenie stron internetowych, polecicie ?

Witam serdecznie. Mam problem, a dokładnie pytanie o strony internetowe. Czy polecacie może kogoś konkretnego w tej dziedzinie? Zależy mi na naprawdę ekstra stronie, żebym nie miał z nią żadnych problemów.

Hostelos3

Posty: 11

 
A co do fotografii produktowej, to polecam tę usługę wszystkim, którzy mają sklepy online. Nie ma to jak profesjonalne zdjęcia. Dzięki nim w końcu mogę powiedzieć, że zacząłem sprzedawać. Najważniejszy jest dobry opis i super fotka, jaka pokazuje wszystkie zalety proponowanych produktów.

Miki

Posty: 21

 
Dość ciekawą usługą jest również fotografia studyjna. Zdecydowałem się na sesję zdjęciową firmy. Okazało się, że czegoś takiego oczekiwali moi klienci. Grono odbiorców moich usług znacznie się powiększyło. Jestem bardzo zadowolony.

Gosienka54

Posty: 22

 
Muszę powiedzieć, że ja też jestem zadowolony z projektowania logotypów. Dzięki pomocy specjalistów wreszcie mam logo, które przykuwa uwagę i bardzo dobrze integruje się z marką.

Gucio

Posty: 17

 
Polecam tego usługodawcę od tworzenia sklepów internetowych http://www.duonet.eu/pl/oferta/web/44-sklepy-internetowe. Działa kompleksowo, wobec tego można tu skorzystać również z usług sesji zdjęciowych do sklepu. Wyśmienici fachowcy w mnóstwo dziś potrzebnych dziedzinach. Rzeczywiście super profesjonaliści.

Kitas

Posty: 14

 
Czytam, co piszecie i uważam, iż też muszę skorzystać z pomocy specjalistów. Nie dam rady samemu działać w tej dziedzinie. Zacznę chyba od usługi projektowania logotypów. Logo jest mi potrzebne na już. Może znacie jakąś konkretną firmę, jaka zajmuje się tego typu rzeczami.

zakk87

Posty: 23