Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Biznes i Ekonomia > Projektowanie stron > przykłady pluginów na stronę, gdzie ?

przykłady pluginów na stronę, gdzie ?

przykłady pluginów na stronę, gdzie ?

Czy znacie wtyczkę, która da mi prosty pasek przewijania na stronę? Może polecicie mi serwisy lub portale, na których dowiem się więcej o wtyczkach do WordPress?

Michaś

Posty: 1

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje nam prosty pasek przewijania na stronę. Jednak nie wiem, jak dokładnie się nazywa. Może warto odwiedzić serwisy, które zajmują się tego typu tematami.

dermuster

Posty: 6

 
Jak chcesz odszukać przykłady pluginów na stronę to mogę polecić Ci jedną stronę. Tutaj masz link https://x-plugin.pl/react/prosty-pasek-przewijania-simplebar-react. Jest to strona, jaka pomoże Ci odszukać wtyczki do zarządzania swoją witryną w Wordpress. Wiele ciekawych wskazówek, wiadomości, a zarówno informacji w jednym miejscu.

gregcie@

Posty: 15

 
Na różnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z których warto korzystać. Niektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

gzdyl

Posty: 10

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje prosty pasek przewijania na stronę, jednak nie wiem, jak dokładnie się ona nazywa. Może warto prześledzić różne strony internetowe.

Alibas67

Posty: 4

 
Wiem, iż jest wtyczka, która daje bezproblemowy pasek przewijania na stronę, jednak nie wiem, jak dokładnie się ona nazywa. Może warto prześledzić różne strony internetowe.

jarcio00

Posty: 9

 
Na wielu stronach internetowych możesz poczytać o tym, jaka wtyczka do walidacji formularzy jest najlepsza. Ja zazwyczaj szukam takich informacji na stronach różnych programistów.

Różyczka

Posty: 20

 
Przykłady pluginów na stronę możesz odnaleźć w internecie. Niektórzy prowadzą własne portale, na których opisują z jakich wtyczek pożądane byłoby korzystać i jak się nimi posługiwać.

mateo29

Posty: 4

 
Na dużo stronach internetowych możesz poczytać o tym, jaka wtyczka do walidacji formularzy jest najlepsza. Ja na ogół poszukuję takich informacji na stronach różnych programistów.

DaNceR

Posty: 23

 
Na przeróżnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z jakich warto korzystać. Niektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

Yuri20

Posty: 3