Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

strony w Łodzi, znacie ?

strony w Łodzi, znacie ?

Należałoby stworzyć stronę firmową, jeśli się ma jednoosobową działalność gospodarczą? Namawiają mnie do tego, natomiast nie za niesłychanie wiem, co robić? Co mi możecie doradzić?

Matusiński

Posty: 1

 
Firmę o stron www w Łodzi znajdziecie na https://www.icp.info.pl. Polecam skorzystać z tej oferty, bo naprawdę znają się na tym, co robią. Mnie bardzo pomogli i stworzyli super stronę www.

minus56

Posty: 6

 
Znajomy korzystał z firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i jest bardzo zadowolony. Dowiem się dokładnie, do kogo się zgłosił. Mnie się jego strona też bardzo podoba. Nie każdy potrafi zrobić dobrą stronę, która jest czytelna i na której w łatwy sposób można znaleźć wszystkie ważne informacje.

MaszWielkosc

Posty: 7

 
Strona to podstawa. Może być prosta albo rozbudowana. Najważniejsze żeby była, dlatego trzeba się zgłosić do firmy, która strony wykonuje na zamówienie.

TomekK

Posty: 3

 
Bez strony dzisiaj nie ma klientów. Dzisiaj każdy, jeśli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, która ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Warto mieć dokładnie to samo.

HiT92

Posty: 20

 
Sam nie ma strony, bowiem mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, lecz dużo znajomych takie strony posiada. Mówią, iż obsługa jest bardzo bezproblemowa i zyski są wielkie. Dziś klient szuka informacji w internecie. Jeżeli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

Black_Riot

Posty: 10

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeżeli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeśli firma jest dostępna w internecie to ma większe szanse na odnalezienie klientów nie tylko ze swoich okolic, lecz z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w kilku językach.

Acclaim

Posty: 23

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, ale wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest bardzo prosta i zyski są duże. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

serwertus

Posty: 7

 
Bez strony dzisiaj nie ma klientów. Dzisiaj każdy, jeśli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, która ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Pożądane byłoby mieć dokładnie to samo.

Worms

Posty: 2

 
Można skorzystać z darmowych szablonów, ale dla firmowej strony to nie za niezmiernie będzie dobrze wyglądało. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i mieć dobrze przygotowaną stronę internetową, która będzie wizytówką.

Fajaaa

Posty: 4