Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Materiały reklamowe w Warszawie, gdzie sie udać?

Materiały reklamowe w Warszawie, gdzie sie udać?

Hej. Czy jesteście wskazać kogoś, z kogo usług korzystaliście i wykonał dla Was banery reklamowe w Warszawie? Zależy mi na tym, aby materiały były przygotowane od razu do druku. Dzięki z góry :)

gruszka45

Posty: 18

 
Każde studio graficzne w Warszawie winno przedstawić Ci możliwie jak najszersze portfolio, zakres realizowanych prac, a także referencje od klientów. Wstępnie każdy chciałby poznać chociażby widełki cenowe, w których będzie mieścił się wydatek związany np. z uruchomieniem strony WWW.

Boss

Posty: 28

 
Gdy w grę wchodzą strony internetowe w Warszawie to polecam bezapelacyjnie http://www.studioyeti.pl. Dwukrotnie miałem okazję korzystać z ich usług i nie zawahałbym się zarówno sięgnąć po raz trzeci. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, a zarówno realne i rozsądne terminy wykonania prac graficznych to coś, co zwłaszcza cenię. Polecam serdecznie!

mobista

Posty: 22

 
Chcąc rozwiać Wasze wątpliwości mogę poradzić Wam w kontekście wyboru tego, kto wykona dla Was stronę internetową w Warszawie. Sprawdźcie referencje oraz portfolio konkretnej firmy. Porozmawiajcie z firmą, w którym okresie przedstawi dla Was wstępny projekt strony internetowej oraz o tym, którym kosztem będzie w stanie zamknąć się cała inwestycja.

D.N.O.

Posty: 23

 
Jako posiadacza firmy moim priorytetem zawsze były efektownie wyglądające banery reklamowe w Warszawie.

Największe zmartwienie miałem w momencie, gdy pierwszy raz musiałem wybrać firmę, jaka je dla mnie wykona. Teraz jest już łatwiej, albowiem mam zaufaną firmę.

Złoty

Posty: 32

 
Mam miłe wspomnienia, jeśli chodzi o współpracę z firmą, która wykonywała dla mnie rozmaite projekty graficzne w Warszawie. Było to przede wszystkim w okresie, gdy rozwijałem równolegle dwie działalności.

Obecnie współpraca polega wyłącznie na utrzymaniu stron na serwerze, co nie wymaga zbyt wiele zachodu, a jedynie uiszczenia corocznej opłaty na stałym poziomie.

upierdos45

Posty: 19

 
Każde studio graficzne w Warszawie powinno przedstawić Ci możliwie jak najszersze portfolio, zakres realizowanych prac, a także referencje od klientów. Wstępnie każdy chciałby poznać choćby widełki cenowe, w jakich będzie mieścił się wydatek związany np. z uruchomieniem strony WWW.

Oct714

Posty: 21

 
Odwiedzając stolicę możemy od razu zorientować się, iż materiały reklamowe w Warszawie są wręcz wszechobecne.

Dbałość o ich atrakcyjną formę powinna być priorytetem praktycznie każdej firmy, ponieważ tylko to jest w stanie zapewnić im fakt, iż wyróżnią się na tle konkurencji. Osobiście mam świadomość, iż czasami warto zapłacić po prostu więcej za projekt materiałów reklamowych.

Ciapek

Posty: 19