Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

pielęgnacja terenów zieleni łódź, opinie

pielęgnacja terenów zieleni łódź, opinie

Witam. Pomyślałam, że usługa projektowania ogrodów będzie lepsza niż samodzielnie wymyślanie. Jeśli znacie lub nawet korzystacie z takich usług w Łodzi, dajcie znać. Pięknie dziękuję za każdą odpowiedź :)

Nikotymmm

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o pielęgnację terenów zieleni, to najlepszym usługodawcą według mnie jest ta firma z Łodzi http://pmgarden.com.pl. Oferują kompleksowe usługi. Naprawdę znają się na tym, co robią. Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia mojego ogrodu. Polecam :)

100%UP

Posty: 8

 
Na wiosnę czeka mnie dużo pracy w ogrodzie. Sprawdzałam usługi dotyczące budowy ogrodów w Łodzi. Jest dużo usługodawców, więc mam nadzieję, że uda mi się znaleźć firmę, która ma niewygórowane ceny. Jak coś, to oczywiście możecie pisać, z jakich usług korzystaliście i ile mniej więcej kosztuje projekt ogrodu.

nowaera

Posty: 21

 
Trudno powiedzieć o cenie, bo masz przecież inne usługi ogrodnicze i tak samo sporo firm w Łodzi. Ja korzystam z jednej regularnie, dlatego mam upusty :D Z firmą współpracuję od wielu lat i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłem.

alibali

Posty: 29

 
Muszę porozmawiać z mężem o projektowaniu ogrodów, ponieważ to dużo lepsze rozwiązanie niż samemu wszystko ogarnąć. Może uda się znaleźć jakąś niedrogą firmę w Łodzi.

Hihi_WWW

Posty: 16

 
Trudno powiedzieć o cenie, bo masz przecież różne usługi ogrodnicze i tak samo wiele firm w Łodzi. Ja korzystam z jednej regularnie, dlatego mam upusty :D Z firmą współpracuję od wielu lat i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłem.

Pyszności2

Posty: 7

 
Fajnie mieć kogoś zaufanego, kto wie, co trzeba wykonać o danej porze roku itd. W tym sezonie będę musiał zabrać się za szukanie usług ogrodniczych w Łodzi, bo ogród jest w coraz niezwyklej opłakanym stanie, a mógłby doskonale wyglądać pod doświadczoną opieką :)

Yuri20

Posty: 6

 
Cena zależy od tego, co tak faktycznie jest ci konieczne. Budowa ogrodów to konkretna usługa. Na pewno nie da się we własnym zakresie zrobić dobrego projektu, jeżeli na tym nie znasz. Ja korzystałam z usług w Łodzi i jestem zadowolona. Żadnych problemów :)

jumbertus

Posty: 18

 
Usługi ogrodnicze w Łodzi. Ktoś, coś? Chodzi o projekt ogrodu. Ogromna powierzchnia do zaaranżowania. Samemu nie da się tego ogarnąć, zwłaszcza że tu trzeba zrobić konkretny porządek ze starymi drzewami. Na pewno sporo pracy i czasu :(

Modniś

Posty: 16