Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Skalniak

Skalniak

Witajcie.
Przygotowujemy właśnie z mężem skalniak przed naszym domem. Zastanawiamy się nad rodzajem gleby, jaką do tego celu wykorzystamy.

Polecacie coś?

druhnnna

Posty: 22

 
Ten kto nie posiada ogrodu, może mówić o tym, że to w szczególności miejsce odpoczynku. Tacy ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, ile pracy trzeba wykonywać, aby móc pozwolić sobie na taki wypoczynek. Jak nie trzeba plewić skalniaka, to wówczas trawa jest gotowa do koszenia lub trzeba grabić liście.

olimpios4

Posty: 18

 
W naszym ogrodzie przeważała słabo przepuszczalna wodę gleba, użyliśmy jej przy tworzeniu skalniaka i szybko ją zmieniliśmy. Po opadach deszczu byliny unosiły się na wodzie. Żeby nie mieć zbyt wiele pracy, wymieszaliśmy tę glebę z pisakiem. Teraz jest już ok.

Morn32

Posty: 30

 
Przed posadzeniem bylin wyłożyłam całą powierzchnię skalniaka ogrodowego specjalną przepuszczalną matą. Następnie podsypałam ziemią i zasadziłam kwiaty. Dzięki temu nie rosną tam jakiekolwiek chwasty.

Gosienka54

Posty: 17

 
Przed przystąpieniem do stworzenia skalniaka, najlepiej wybrać właściwe do tego miejsce i rozrysować sobie projekt. Tak jest później o sporo łatwiej.

grzes3345

Posty: 21

 
Wbrew pozorom skalniak nie wymaga wcale tak dużo roboty. Nasz powstał w dwa tygodnie. Robiliśmy go popołudniami, zaledwie po kilka godzin dziennie.

Dresiq

Posty: 29

 
Układając w swoim ogrodzie skalniaki, kierowaliśmy się na ogół artykułami ze strony http://skalniaki.org to świetne miejsce dla początkujących ogrodników.

Marioleczka

Posty: 11

 
Niemniej jednak ja od zawsze marzyłam o skalnym ogrodzie. Teraz moje marzenie powoli staje się rzeczywistością. W swoim ogrodzie mam już cztery skalniaki. W przyszłości planuję to jeszcze rozbudować.

Problem polega na tym, że już teraz brakuje mi na to czasu.

czester3

Posty: 17

 
Przed obsypaniem skalniaka ziemią, wyłożyliśmy go przepuszczającą wodę matą. Przez to nie trzeba go plewić, bowiem chwasty pojawiają się tylko gdzieniegdzie.

Acclaim

Posty: 21

 
Nikt nie powiedział, że skalniaki ogrodowe muszą przyjmować taką samą formę. W moim ogrodzie miałam niewiele miejsca, więc postanowiłam zrobić go w kształcie rogalika. Prezentuje się naprawdę ładnie.

Pzengota

Posty: 22