Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Poszukuję siatki hodowlane

Poszukuję siatki hodowlane

A co powiecie na temat siatek dla kotów? Czy są skutecznym sposobem na zabezpieczenie na przykład balkonu lub w ogrodzie do wyznaczenia kotkowi bezpiecznego terenu? Muszę być pewien, zanim w końcu się zdecyduję.

wom_ww

Posty: 8

 
A co powiecie na temat siatek dla rolnictwa z polietylenu? Czy są równie skuteczne i odporne. Jeśli już miałbym się zdecydować na takie rozwiązanie, to chciałbym faktycznie, żeby to był kupowanie na lata. Jak coś możecie powiedzieć na ten temat, to nie ulega wątpliwości niezwykle dziękuję i czekam. Sprawę mam dość pilną :)

Iunae_Milt

Posty: 14

 
Właśnie poszukuję tego typu siatek hodowlanych. Mam nadzieję, że polecicie jakiegoś dobrego producenta. Wiem, że PP jest sprawdzonym materiałem, niemniej jednak też chyba jakość zależy od wykonania?

mJaUrVcEin

Posty: 14

 
Mamy takie siatki rybackie i użytkuje się je wspaniale. Można powiedzieć, że nic złego się z nimi nie dzieje pomimo wpływu wody. Jesteśmy zadowoleni, albowiem w końcu mamy na stanie coś profesjonalnego. Polecamy wszystkim, a jak wiadomo te siatki mają dużo zastosowań.

kondziu

Posty: 23

 
Mamy takie siatki rybackie i użytkuje się je wspaniale. Można powiedzieć, że nic złego się z nimi nie dzieje pomimo wpływu wody. Jesteśmy zadowoleni, bo w końcu mamy na stanie coś profesjonalnego. Polecamy wszystkim, a jak wiadomo te siatki mają wiele zastosowań.

CHatka-eKo

Posty: 11

 
Zakupiłem tutaj siatki na ptaki i to w dodatku w porządnej cenie https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatki-na-ptaki. Sprzedawca dokładnie zaznajomił mnie, z jakim asortymentem mam do czynienia i jak to zamontować. Polecam.

pawel253

Posty: 9

 
Bez najmniejszych obaw możesz postawić na PP lub PE. Tego typu siatki dla rolnictwa nie bez powodu są produkowane zazwyczaj właśnie z tych tworzyw sztucznych. Jak zdecydujesz się na takie, możesz być pewny, że na mnóstwo lat ci taka siatka wystarczy. U mnie już 5 rok i jak na razie nie zapowiada się na żadną renowację ;)

Gucio

Posty: 9