Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

siatki do trampoliny, oferta ??

siatki do trampoliny, oferta ??

Witam. Mam pytanie do osób, które montowały siatki na trampoliny. Czym kierować się przy wyborze takiej siatki? Jeśli polecacie jakiś konkretny materiał lub producenta, sklep, chętnie skorzystam z oferty.

BMGMIREK

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o siatki na ogród, to najlepiej kupić w jakimś sprawdzonym sklepie u producenta, bo w marketowej jakości nie polecam :( Sam się nabrałem i muszę wymienić ogrodzenie niestety.

Fanatyk

Posty: 5

 
Nie zastanawiaj się, bo to faktycznie dobry sposób. Nie mam oczka wodnego, lecz mam siatkę na basen i raczej lepszego rozwiązania nie ma. Nie płaciłem mnóstwo, a mam siatkę już kilka lat. Wcale nie wygląda jak stara, lecz przede wszystkim nie zniszczyła się, więc bez obaw można się zdecydować.

Kruk

Posty: 10

 
Polecam tę wyborną ofertę siatek na hamaki https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod/siatkinahamaki. Osobiście wykonałem na działce już kilka, korzystając z oferty tego producenta. Zasługuje na polecenie :D

grzes3345

Posty: 21

 
Chyba nie ma innego rozwiązania tylko siatki na oczka wodne, no bo czym zabezpieczyć zbiornik? Muszę wykonać takie zabezpieczenie i szukam sposobów. Znacie jakieś inne?

namok

Posty: 13

 
To najlepszy jest polipropylen? Bo z tego co widziałem, to są też polietylenowe siatki na baseny? Różnią się one czymś. Chciałbym wiedzieć, bo w przyszłym roku sam będę miał podobny problem, żeby zabezpieczyć basen. Julka zacznie już chodzić, więc koniecznie muszę coś wymyślić. Jak coś, to piszcie :-)

ciumar1

Posty: 9