Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

fizjoterapeuta dziecięcy w Sopocie, znacie kogoś ?

fizjoterapeuta dziecięcy w Sopocie, znacie kogoś ?

Witam. Jakimi kryteriami powinienem kierować się, gdy przedmiot mojego zainteresowania stanowi fizjoterapeuta w Trójmieście? Napiszcie na podstawie własnych doświadczeń :)))

sebastian90

Posty: 6

 
Jestem świadoma tego, jak dużo zaangażowania potrzebuje rehabilitacja po endoprotezoplastyce, lecz jestem gotowa podjąć się tego wyzwania na 100%. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła pochwalić się pozytywnymi efektami przeprowadzanej rehabilitacji :)

Rico

Posty: 8

 
Jestem świadoma tego, jak wiele zaangażowania wymaga rehabilitacja po endoprotezoplastyce, ale jestem gotowa podjąć się tego wyzwania na 100%. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła pochwalić się pozytywnymi efektami przeprowadzanej rehabilitacji :)

tadziu47

Posty: 17

 
Moim zdaniem masażysta w Gdańsku to przedmiot zainteresowania coraz szerszej grupy osób. Solidni masażyści posiadają zajęte terminy na długo do przodu.

wisełka88

Posty: 12

 
Mam świadomość, że wybór fizjoterapeuty w Gdańsku potrafi być niełatwy. Wszystko ze względu na fakt, iż w tej branży konkuruje pomiędzy sobą bardzo wielu fizjoterapeutów. Polecam postawić na wysoką jakość, a nie niską cenę.

labuh

Posty: 27

 
Niedawno potrzebny był mi rehabilitant w Sopocie lub w Gdańsku. Przyznam szczerze, że rekomendacje na tym forum były niesamowicie pomocne.

Buła

Posty: 20

 
Przygotujcie się na to, iż dobry fizjoterapeuta w Sopocie oczekuje także sowitego wynagrodzenia za własne usługi. Lecz to dość logiczna sprawa...

labuh

Posty: 13

 
Dobry masażysta w Gdańsku to ten, którego ofertę możecie odnaleźć pod tym adresem: http://gdansk.emiasto.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-masazysta-gdansk-sopot.html. Nigdy mnie nie zawiódł. Rekomendowałam jego usługi zarówno wielu znajomym i rodzinie :-)

kllarka

Posty: 13

 
Mi niezbędny jest ktoś, dla kogo przeszkody nie będą stanowiły zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych, bowiem właśnie z takim problemem borykam się od dłuższego czasu. Mam nadzieję, że uda mi się trafić na profesjonalistę.

sertus

Posty: 17

 
Mam namiary na co najmniej kilku fachowców, którzy od wielu lat zajmują się rehabilitacją kręgosłupa Gdańsk. Bez najmniejszego problemu mogę Wam je przekazać na priv :)

Lupusx

Posty: 7