Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

sklep z kosmetykami naturalnymi

sklep z kosmetykami naturalnymi

Mam pytanie do wszystkich dziewczyn borykających się z suchą cerą. Co stosujecie, żeby buzia nie była tak bardzo wysuszona? Gdzie kupujecie kosmetyki i z jakimi składnikami? Ja już sama nie wiem, czego chce moja skóra, ale chciałabym ją nawilżyć.

tubbytimmy1

Posty: 2

 
Niestety nie wypowiem się o kosmetykach, bo takowych praktycznie nie kupuje. Wszystko robię sama z półproduktów ze sklepu https://e-naturalne.pl/ i nawet antyperspirant mam z ałunu.

Eksperttt45

Posty: 3

 
Ja takie kosmetyki kupuję swoim ulubionym sklepie E-naturalne i nigdy się nie zawiodłam. Jaki skład bym nie przeczytała, to zawsze się okazywało, że same naturalne składniki i żadnych pochodnych ropy naftowej.

WTFurdoin

Posty: 18

 
Dobre są też takie kremy opatrunki, bo one zapobiegają utracie wody. Proponowałabym też zastosować czysty kwas hialuronowy na skórę, wiąże wodę i naskórek tak szybko nie wysycha.

Grooby

Posty: 30

 
Ja mam w swojej kosmetyczce chyba tylko ze dwa albo trzy takie kosmetyki. Jakoś nigdy mi nie było z nimi po drodze, ale może się to kiedyś zmieni.

Klara323

Posty: 9

 
Też mam trochę problematyczną cerę i powiem Ci, co u mnie działa. Żadne zabiegi nie dają na dłuższą metę rady, a konsekwencja w pielęgnacji. Przede wszystkim traktuję skórę raz na tydzień kwasowym peelingiem, a dodatkowo rano i wieczorem smaruje ją nawilżającym kremem i staram się nie opalać i przede wszystkim nie wyciskać.

namok 

Posty: 6

 
Wszystko zależy chyba od tego, jaki jest skład konkretnych kosmetyków. Napisać, że są naturalne, to może każdy, ale to musi mieć pokrycie w składzie.

edmundzio

Posty: 12