Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

gdzie kupujecie testery perfum

gdzie kupujecie testery perfum

Cześć, w jakim sklepie z perfumami można kupić faktycznie oryginalne testery? Polecenia aukcji online mnie zupełnie nie interesują, bo ostatnio zawiodłem się mocno na jakości.

Miki789

Posty: 3

 
Najgorzej, że niektórzy sprzedają testery podrobione i w tym jest największy problem, a nie z samym faktem zakupu testera. Trzeba iść do sklepów, które gwarantują oryginalność.

sertus

Posty: 5

 
Dla mnie testery to strzał w dziesiątkę pod warunkiem, że nie robisz z nich prezentu, bo to trochę lipa. Na własny użytek się sprawdzają idealnie. Szukaj jednak sklepów z potwierdzonymi opiniami o oryginalności zapachów, bo z tym naprawdę bywa różnie. Pozdrawiam.

Niciuśś98

Posty: 5

 
Widziałam perfumy z aromatem alkoholu i przyznam, że całkiem ciekawe, ale raczej dla dojrzałych osób, bo u nastolatków raczej źle się kojarzą.

Fanatyk

Posty: 3

 
Bezzapachowy antyperspirant, ewentualnie wydajny ałun, do tego droższe perfumy i można trochę zaszaleć wizerunkowo.

e_petelka

Posty: 8

 
Bardzo dużo odświeżających, cytrusowych perfum masz w https://parfumstore.pl/. Testery tanie, ale najczęściej bez korka. Nie jest to wielkim problemem, bo można sobie przecież z poprzednich buteleczek wykorzystać lub dokupić tanio gdzieś przez ogłoszenie. Do tego poszukaj zapachów na bazie piżma, bo mocno energetyzują i przy sprzedaży, obsłudze klienta świetnie się sprawdzają.

Black_Riot

Posty: 12

 
Mężczyźni powinni tors perfumować, chociaż od tej zasady się coraz częściej odbiega. Sprawdź też koniecznie, czy nie masz uczulenia na składnik perfum. Można się rozchorować, jak źle dobierzesz.

Strzała

Posty: 16

 
Jak jesteś młodym człowiekiem to nuty cytrusowe, bo dodają energii, robią odświeżające wrażenie. No i nie przesadzaj z dawkowaniem zapachu. Najlepiej, jeżeli czuć tylko z bliska, w strefie komfortu. W przeciwnym wypadku można popełnić gafę.

transerwis

Posty: 8

 
Przede wszystkim perfum należy używać z wielkim umiarem, na wrażliwe części ciała, trochę za ucho i wystarczy.

Kitas

Posty: 9

 
U mężczyzn bardzo mi się podoba aromat naturalnej skóry. Świetny zapach uzupełniający. Kojarzy mi się też z paleniem cygara, takim prawdziwie męskim, twardym światem. Takie zapachy to zdecydowanie najlepszy afrodyzjak.

wigry00

Posty: 7