Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Glinki kosmetyczne - dobry sklep

Glinki kosmetyczne - dobry sklep

Witam serdecznie. Czy oleje zimnotłoczone są warte swojej ceny? Jak Wy oceniacie ich skuteczność?

oligard

Posty: 21

 
Również mogę polecić olejek jojoba wszystkim osobom, które walczą na co dzień z trądzikiem lub zmagają się z łysieniem bądź łupieżem.

Wydaje mi się, że to jeden z tańszych, a jednocześnie ponadprzeciętnie skutecznych sposobów na łagodzenie podrażnień skóry, a także wzmocnienie włosów. Warto przetestować.

Kruszyn99

Posty: 19

 
Stosuję regularnie masło shea i widzę bardzo pozytywne rezultaty. Moja skóra jest wyraźnie lepiej nawilżona, podrażnienia występują zdecydowanie rzadziej i łatwiej się goją, a ponadto mam pewność, iż kosmetyk jest bezpieczny, ponieważ w 100% naturalny.

alimer56

Posty: 19

 
Rozmawiałam niedawno ze specjalistką, która gorąco polecała mi surowce kosmetyczne.

Powiedziała, że ich działanie jest nawet lepsze niż kosmetyków ze sklepów, które zostały rzekomo przetestowane. Surowce kosztują sporo, ale umożliwiają stworzenie idealnego kosmetyku.

GGregbard

Posty: 27

 
Kilka tygodni temu moim priorytetem był odpowiedni olej migdałowy.

Znajoma podsunęła mi sklep http://zielonyklub.pl/olej-migdalowy.html, który okazał się najlepszym z wszystkich, jakie widziałam. Rzeczowo opisana oferta, informacja o czasie wysyłki. Dokonałem u nich zamówienia, które zostało nadspodziewanie szybko zrealizowane.

Polecam!!!

grzes3345

Posty: 25

 
Osobiście do pielęgnacji ciała wykorzystuję olej z czarnuszki, który przynosi naprawdę przyzwoite rezultaty.

Polecam Wam rozejrzeć się za takim olejem, który będzie tłoczony na zimno, a jednocześnie nie będzie posiadał żadnych zbędnych dodatków.

MiG66

Posty: 21

 
W sumie dopiero niedawno zainteresowały mnie składniki kosmetyczne, które mogą pozwolić mi na tworzenie własnych mikstur. To unikalne kosmetyki, których naturalność nie podlega żadnej dyskusji. Skłaniam się ku temu, aby zamówić po raz pierwszy w życiu takie składniki i przetestować się w roli osoby tworzącej kosmetyki na własne potrzeby :)

johncena67

Posty: 21

 
Trudno mi powiedzieć co mogą zaoferować Wam glinki kosmetyczne, albowiem nigdy wcześniej nie miałam z nimi do czynienia.

W sumie dopiero Wasze pytania zainspirowały mnie od tego, aby sprawdzić, co mają one do zaoferowania. Niebawem składam zamówienie na różne glinki, a potem zrecenzuję skuteczność i sposób ich działania.

67-kristoo

Posty: 24

 
O oleju migdałowym słyszałam bardzo często, gdy mogłam kupić go w drogerii, a właściwie produkt, który go zawierał. Po pewnym czasie postanowiłam zamówić po prostu olej migdałowy z jednego ze sklepów internetowych. Jego zastosowanie daje rewelacyjne rezultaty, a ponadto mam pewność, że tu naturalny produkt.

Polecam wszystkim Paniom na forum :)

Rico

Posty: 19

 
Raz zdarzyło mi się stosować u koleżanki olej konopny. Polecała mi go jako naturalny produkt, który może ważnie pomóc w codziennej pielęgnacji włosów, ciała oraz twarzy. Czasami występuje on w kremach, ale czytałam, że lepiej zamówić go w naturalnej formie ze sklepu internetowego.

cicusss

Posty: 27