Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Makijaż > przekłuwanie uszu w Żarach, gdzie znajdę?

przekłuwanie uszu w Żarach, gdzie znajdę?

przekłuwanie uszu w Żarach, gdzie znajdę?

Czy przekłuwanie uszu w Żarach boli? Będę akurat przejazdem w tym mieście i przy okazji chciałabym się na to zdecydować, ale kompletnie nie wiem czy pożądane byłoby.

Marko

Posty: 1

 
Słyszałam, że przekłuwanie uszu w Żarach polecane jest przez wiele osób, dlatego też zamierzam się na nie zdecydować. Gdy już będę po to chętnie podzielę się z Wami moją opinią na temat tego miejsca. Najbardziej boję się tego, że będzie to bolesne i zależy mi na tym, aby uniknąć bólu.

Lupusx

Posty: 6

 
Szczerze mówiąc to ja mocno bałam się przekłuwania uszu w Żarach, ale jak się okazało zupełnie niekoniecznie. Taki zabieg odbył się niesłychanie szybko i przede wszystkim całkowicie bezboleśnie, a do tego jeszcze miałam wliczoną w cenę biżuterię. Zatem też mogę polecić Wam wszystkim salon, w jakim byłam.

Wariat

Posty: 7

 
Ostatnio zauważyłam, iż w mojej okolicy jest salon zajmujący się przekłuwaniem uszu w Żarach. Podam Wam link do strony Internetowej: https://beautyzone.salon.

labuh

Posty: 7

 
Z tego co wiem to moja znajoma przekłuwała uszy w Żarach i była w pełni zadowolona. Jak chcesz to wezmę od niej namiar do tego miejsca i jakoś Ci podam. Myślę, że najlepiej będzie w wiadomości prywatnej.

Gruby_56

Posty: 8

 
Obecnie odnalezienie salonu kosmetycznego, który zajmie się przekłuwaniem uszu w Żarach nie jest niczym uciążliwym, bowiem z powodzeniem można zrobić to przez Internet – całkowicie bez wychodzenia z domu, a dla poniektórych ludzi jest to ważne.

Penio

Posty: 7