Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Damskie perfumy

Damskie perfumy

Hello! Szukam drogerii internetowej z autentycznymi markowymi perfumami. Ktoś coś? Gdzie te zapachy są naprawdę intensywne, a nie jakieś zwietrzałe? Gdzie szybko robią wysyłkę?

Zdzichu 

Posty: 7

 
Ciężkie piżmowe na wieczorne wyjście, to jest coś co lubię. Ale powiem że dość trudno jest takie perfumy dostać. Większość perfum które są w sprzedaży pachną dość lekko, nie jest to taki piżm jakiego bym oczekiwała.

pirat777

Posty: 11

 
No cześć witam ;-) Ja to mam w domu chyba z 10 różnych flakoników z perfumami. Od jakiegoś czasu to zaczełam kupować głównie testery, są dużo tańsze a sam zapach jest tak samo intensywny. Mam sprawdzony sklep z testerami na http://testerownia24h.pl. Mega duży wybór, szybka i dobrze zabezpieczona dostawa.

wacek56

Posty: 6

 
Ja to parę razy w życiu miałam testery perfum i byłam zawsze zadowolona. W ogóle nie odbiegają zapachem od oryginalnych bo one po prostu są oryginalne tylko że bez markowego pudelka.

89ostry89

Posty: 6

 
Czasami się zdarzy że trafią na mieście na jakiś ludzi handlujących obwoźnie perfumami. Ufać takim produktom? Bo ja raczej szybko zbywam tego typu sprzedawców mobilnych, a może niepotrzebnie?

inhuman

Posty: 20

 
Można stosunkowo tanio teraz dobre perfumy kupić moim zdaniem. W każdym razie jeśli sobie przypominam jak ceny wyglądały kilka lat temu to teraz jest według mnie o wiele korzystniej. Perfumy już nie są takim ekskluzywnym towarem

francoo_00

Posty: 7

 
Im cięższy zapach tym dla mnie lepiej, ja nie lubię tych lekkich wolę naprawdę czuć na sobie ciężar perfumy i jej moc.

labuh

Posty: 12