Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Damskie perfumy

Damskie perfumy

Hello! Szukam drogerii internetowej z autentycznymi markowymi perfumami. Ktoś coś? Gdzie te zapachy są naprawdę intensywne, a nie jakieś zwietrzałe? Gdzie szybko robią wysyłkę?

zenek744

Posty: 8

 
OD tych różnych handlowców którzy chodzą po chodnikach miast i wciskają ludziom niby markowe kosmetyki to ja bym się trzymała z daleka. Człowiek nigdy nie wie co oni tam mają w środku w tych flakonach...

Klaudi

Posty: 8

 
W internecie jest pełno perfum, ja parę razy zamawiałam online i nie narzekałam. Teraz się zastanawiam nad kupieniem testeru jakiegoś, ciekawa jestem jak są takie testowe perfumy zapakowane skoro nie w oryginalne pudełka.

adamu90

Posty: 6

 
Wybór drogerii i samych perfum jest nieograniczony teraz...nie to co kiedyś że się szło do jednej drogerii w mieście bo innych nie było ;>

Sagerrak

Posty: 7

 
Z testerami się zetknęłam pierwszy raz już rok temu w drogerii na http://testerownia24h.pl i od tamtej pory zamawiam i sobie chwalę. Świetnie się trzymają na skórze, nie wietrzeją, tak samo na ubraniach perfumy się utrzymują...czasami to mam wrażenie że nawet po praniu ten zapach do końca nie schodzi.

WalSystem

Posty: 14

 
Wiadomo że kobiety zazwyczaj częściej używają perfum niż panowie ale wiąże się to moim zdaniem z miejscem pracy. Panie najczęściej pracują w biurach, w sklepach itd. a więc jest kontakt klientem. A panowie częściej pracują fizycznie- na budowie, w fabrykach więc już niekoniecznie jest potrzeba żeby jakoś super pachnieć.

TVNbox

Posty: 7