Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kosmetyki ajurwedyjskich

kosmetyki ajurwedyjskich

Zalety kosmetyków ajurwedyjskich waszym zdaniem i czy przydają się do pielęgnacji skóry suchej, do przebarwień, czy może lepiej szukać dalej? Wstępnie jestem bardzo zainteresowana, ale wolałabym się upewnić, czy dobrze myślę.

Posty: 3

 
Używam tylko takich kosmetyków, które nie zatykają porów, a u kobiet to szczególnie ważne, jednak przez częsty makijaż. Przestawiam się z klasycznych naturalnych na ajurwedyjskie i też dostrzegam, jakby większą efektywność.

pawel253

Posty: 11

 
Dzięki za konkretne polecenie, a czy nie wiesz przypadkiem, czy przy zwykłym łysieniu też zadziała? Chyba dzisiaj, albo jutro z rana zamówię, bo widzę, że dość rozbudowany ten skład.

włodek

Posty: 4

 
Aszwaganda przecież wywodzi się z medycyny ajurwedyjskiej, a to jeden z najsilniejszych naturalnych psychotropów. Na mnie działa od lat, suplementacja regularna. Biorę więcej niż jedną tabletkę oczywiście, ale działa, dlatego podejrzewam, że i kosmetyki ajurwedyjskie charakteryzują się podobną efektywnością.

tigra32

Posty: 13

 
Polecam ogólnie kosmetyki z cytryną, zieloną herbatą, lawendą, paczulą, otrębami ryżowymi, czy kokosem, bo masz masę, a to masę antyoksydantów. Z takimi formułami poradzisz sobie z przedwczesnym starzeniem, nie podrażnisz w ogóle skóry. To też składniki częściowo lub całościowo związane z filozofią ajurwedyjską. Niektóre sklepy, jak ten https://spa-ceylon.pl tylko w tym rodzaju kosmetyków się specjalizują. Oczywiście jest rynek kosmetyków naturalnych i kosmetyki ajurwedyjskie się zaliczają, natomiast charakteryzują się nieco bardziej przemyślanym składem, moim zdaniem wysoce aktywnym.

Radziu

Posty: 7

 
Nigdy nie ma pielęgnacji ciała tylko na zewnątrz, czy tylko od wewnątrz. Ajurweda mówi, żeby metody łączyć i sprawdzać, co na Ciebie najlepiej działa.

Akimer56

Posty: 4