Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

fizjoterapeuta w Szczecinie, opinie

fizjoterapeuta w Szczecinie, opinie

Piszę tu na forum, bo mam poważny problem. Muszę czekać na refundowane zabiegi prawie dwa lata, a moje zdrowie niestety nie pozwala mi na to :( Jeśli znacie jakiś dobry prywatny ośrodek fizjoterapii w Szczecinie, dajcie znać.

eriost56

Posty: 4

 
Znam ten ból :( Ja miałam przyspieszoną rehabilitację z uwagi na RZS, czyli czekałam tylko 6 miesięcy :D W międzyczasie poszukiwałam prywatnego fizjoterapeuty w Szczecinie i na szczęście odszukałam coś w miarę taniego.

Marioleczka

Posty: 9

 
Polecam to miejsce https://medical-zen.pl – znakomity fizjoterapeuta i najważniejsze, że mogę dostać się do tej placówki w Szczecinie bez żadnego problemu, czekania i stania w kolejkach.

Tomcio

Posty: 8

 
Do takiej rzeczywistości trzeba się po prostu przyzwyczaić. Jak nie weźmiesz sprawy we własne ręce, to cię czeka wózek :( Tak było w moim przypadku. Na szczęście mam fundusze i pomoc ze strony rodziny, dlatego korzystam z fizjoterapii w Szczecinie prywatnie.

tubbytimmy1

Posty: 5

 
Nie dajmy się :) Myślę, iż warto się wspierać i polecać idealne i niedrogie placówki prywatne. Na szczęście w naszym mieście, mamy możliwość skorzystania z fizjoterapii prywatnie i to w super jakości, jeżeli chodzi o usługi. Raduję się, iż mamy takie możliwości w Szczecinie.

ciumar1

Posty: 9

 
Znam ten ból :( Ja miałam przyspieszoną rehabilitację z uwagi na RZS, czyli czekałam tylko 6 miesięcy :D W międzyczasie poszukiwałam prywatnego fizjoterapeuty w Szczecinie i na szczęście znalazłam coś w miarę taniego.

Yuri20

Posty: 15