Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Poszukuję w Sosnowcu możliwości wykonania badania na broń ?

Poszukuję w Sosnowcu możliwości wykonania badania na broń ?

Witam. Jeśli się orientujecie, to napiszcie gdzie najlepiej jest przejść badania na broń w Sosnowcu. To pierwsze pozwolenie, może są to jakieś inne badania niż kolejne. Czekam na informacje od was:)

Basia

Posty: 9

 
Ile osób przechodzących badania na broń, tyle historii. Badają przecież każdego, a nie odhaczają klientów w notesie:) Też korzystałem z tej firmy w Sosnowcu, u mnie okazało się bez żadnych problemów. Poszło jak po maśle, a potem już tylko pozwolenie.

Sewerynus

Posty: 10

 
Nie ma co ukrywać, że badania na broń nie są drogie. Swoje robiłem w Sosnowcu, natomiast to chyba jest bez znaczenia, zależy ilu lekarzy musi cię sprawdzić. Jak wszystko jest z tobą ok to wystarcza okulista i psychiatra, natomiast to i tak koszt około 300 zł, jeśli stawki nie wzrosły:-)

doprzodu

Posty: 25

 
Wiele niezwyklej obawiałem się badań kierowcy niż badań na broń, a w zasadzie są porównywalne. Własne robiłem w Sosnowcu i naprawdę nie ma się co ich tak bardzo obawiać. To rutynowa kontrola wzroku i psychotesty, jakie jeśli z tobą wszystko ok:) są do przejścia.

Alim45

Posty: 21

 
He he, strzelać się chce to i badania na broń trzeba przejść. U nas w Sosnowcu jest kilka takich miejsc, gdzie człowieka nie ciorają, lecz słyszałem o dziwnych sytuacjach odsyłania od jednego do drugiego lekarza, gdzie u każdego trzeba przecież zostawić pieniążki. Tak czy w przeciwnym wypadku życzę wszystkim zapaleńcom powodzonka.

alibabuś45

Posty: 16

 
Ja właśnie popełniłem ten błąd, zrobiłem badania na broń w Sosnowcu i przegapiłem termin o ubieganie się o pozwolenie. To dwa miesiące. Straciłem kasę i od nowa. Pilnujcie czasu:) Pozdrawiam.

Pamooko

Posty: 16

 
Akurat w moim przypadku było wszystko w porządku. Na badania na broń udałem się w Sosnowcu. To czysta rutyna, ale być może jest tak, że się czepiają jak mają jakieś wątpliwości. W końcu chodzi przecież o broń a nie o sikawki na wodę:-)

Yuri20

Posty: 20

 
Nie ma się co bać takich badań na broń. Badania z reguły są takie same, okulistyczne i psychologiczne. Polecana firma z Sosnowca jest ok. Już kilka osób z moich znajomych ją poleca, więc warto się udać do nich i mieć pewność, że wszystko będzie ok.

R1P

Posty: 29

 
Tu można zrobić badania na broń w Sosnowcu http://www.maromed.com.pl. Korzystał mój znajomy i nie miał żadnych problemów, zatem polecam. Chyba nie osób, które nie zdałyby takich testów.

czerwien44

Posty: 17

 
Osobiście też miałem ochotę na posiadanie broni myśliwskiej, ale te właśnie badania na broń mnie zniechęciły. Jestem z Sosnowca, jeśli tak więc polecacie tę firmę i ogólnie, że jest ok, może rzeczywiście powrócę tej ochoty:-) Pozdrawiam.

Fifczak90

Posty: 27