Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Lekarze > stomatog Toruń

stomatog Toruń

stomatog Toruń

Do jakiego stomatologia zgłosić się na projektowanie nowego uśmiechu?

sawas

Posty: 2

 
Teraz wszyscy mamy coraz gorszą dietę, a od węglowodanów prostych w diecie zęby psują się w straszliwym tempie. O tym praktycznie nikt nie mówi.

100%UP

Posty: 4

 
Teraz nawet możesz zamówić w https://www.drosd.pl/ modne aparaty ortodontyczne. Nawet w późniejszym wieku można się spokojnie zdecydować na wyregulowanie uzębienia. Aparaty prawie niewidoczne na pierwszy rzut oka. Można się zachwycić momentami, jak stomatologia poszła do przodu pod tym względem. W Toruniu czołówka stomatologiczna.

Januszek

Posty: 2

 
Widziałam wywiad kiedyś z tym lekarzem i akurat wzbudza zaufanie. Od razu można rozpoznać pasjonata.

Nowa

Posty: 30

 
Ceny implantów akurat trochę spadły, utrzymują się jeszcze na niezłym poziomie. W następnym roku pewnie wszystko pójdzie mocno do góry, więc trzeba się szybko decydować.

wieszdo87

Posty: 6

 
Coraz poważniejsze problemy dotyczą dziąseł i niestety trzeba się zgłosić na konsultacje, bo zaniedbania prowadzą do coraz gorszych uszkodzeń. Tak to jest z leczeniem stomatologicznym niestety.

TomekK

Posty: 3

 
Można pójść do gabinetu i zaprojektować sobie uśmiech, jeszcze przed wdrożeniem jakiegokolwiek leczenia. Skuteczność takiej wizualizacji to praktycznie 100%. Ciekawe, prawda?

Trynnn45

Posty: 7

 
Plan leczenia w większości gabinetów stomatologicznych można uzyskać bezpłatnie albo w zwyczajowej cenie konsultacji. Człowiek od razu wie na czym stoi.

Januszek

Posty: 4