Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

efektywne szkolenia biznesowe

efektywne szkolenia biznesowe

Cześć! Właśnie dostałam pracę w zespole projektowym. Nie mam doświadczenia więc polećcie z czego warto się przeszkolić na początek. Czy pracodawcy serio patrzą na certyfikaty?

allegrowicz65

Posty: 12

 
Szkolenia szkoleniami, ale koniecznie trzeba wybrać dobrą instytucję, która podejdzie fachowo i rzetelnie do przekazania wiedzy. Jak wybierasz akredytowane szkolenie zawsze sprawdź firmę, żeby mieć gwarancję uzyskania certyfikatu.

elaela00

Posty: 15

 
Również szukam sprawdzonej firmy, która zajmuje się organizacją szkoleń biznesowych z zakresu zarządzania. Zastanawiam się na certyfikatem albo szkoleniem dedykowanym.

TomekK

Posty: 18

 
Właśnie chciałem zorganizować szkolenie z zarządzania projektami. To szkolenie wydaje się być całkiem dobrą opcją, zwłaszcza, że mam świeży zespół. Teraz pozostaje jedynie kwestia wyboru firmy.

Gosienka54

Posty: 17

 
Największą wadą tej oferty jest to, że ona praktycznie nie ma wad :D Tutaj gdzieś musi być haczyk A tak całkiem serio, to powiem Ci, że powinieneś skorzystać z ich usług. Tym bardziej, że prowadzą je doświadczeni trenerzy, a nie tak jak już mi się zdarzało tacy co to się slajdów na pamięć nauczyli. A potem zadajesz pytanie i wychodzi, że zero zrozumienia biznesu.

Acclaim

Posty: 20

 
Powyższa oferta wygląda bardzo zachęcająco. Myślę, że warto sądząc po pozytywnych opiniach w sieci.

anituek

Posty: 11