Firma na forum - zobacz !

Szkolenia dla pracowników firmy

Strona główna > Biznes i Ekonomia > Kursy > Szkolenia dla pracowników firmy

Szkolenia dla pracowników firmy

03.12.2017 00:30:16 

Szkolenie insights dla podwyższenia jakości pracy zespołowej – kogo polecacie? Mamy duży problem u nas w firmie z lepszym zintegrowaniem załogi, wcześniej myślę że problemem była na pewno duża rotacja, ale od jakiegoś czasu skład jest mniej więcej ten sam i dalej trudno mówić o lepszej zespołowości działań...

03.12.2017 12:43:15 

Prawda jest taka że szkolenia potrafią mocno się od siebie różnić w zależności od firmy która za nie odpowiada, także tutaj trzeba być ostrożnym i dobrze sobie portfolio wykonawcy sprawdzić, zweryfikować.

04.12.2017 06:18:27 

Można w Delta Training z dobrze prowadzonych szkoleń skorzystać, zwłaszcza tematy poświęcone integracji zespołu nam posłużyły dobrze, wraz z lepszą atmosferą w grupie, wzrosła efektywność i parametry sprzedażowe wyraźnie się poprawiły, dużo nie trzeba było de facto zmieniać żeby odczuć różnicę.

05.12.2017 09:53:35 

Dużo szkoleń na których ja byłem to wyglądało w ten sposób że prowadzący miał prezentację w PP rzucał slajdy, coś tam opowiadał ale głównie czytał z gotowca i do widzenia...średnio to ciekawe dla słuchacza.

06.12.2017 12:25:18 

U nas firmie to trochę dostali szału na punkcie szkoleń ostatnio, co chwila mam jakieś coachingi i inne takie, a powiem szczerze że wolałabym mniej, ale na lepszym poziomie poprowadzonych.

07.12.2017 07:54:28 

U nas szefostwo mogłoby pomyśleć nad szkoleniami z zakresu pracy w grupie, bo mamy zespół bardzo podzielony, każdy pracuje na siebie przede wszystkim...

Ostatnio dodane posty

Powyższa oferta wygląda bardzo zachęcająco. Myślę, że warto sądząc po pozytywnych opiniach w sieci.

Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

Do tej pory nie miałem świadomości, z jakiego serwisu powinienem korzystać, aby znajdować najlepsze płatne szkolenia internetowe. Dopiero Wasze rekomendacje przybliżyły mi nieco ten temat. Jestem niezwykle wdzięczny za Waszą pomoc :-)

© Copyright Firmanaforum.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.