Firma na forum - zobacz !

Szkolenie podstawowy TIA Portal, polecicie ?

Strona główna > Biznes i Ekonomia > Kursy > Szkolenie podstawowy TIA Portal, polecicie ?

Szkolenie podstawowy TIA Portal, polecicie ?

07.02.2019 00:30:10 

Czy polecacie może jakiś konkretny ośrodek szkoleniowy w Warszawie, który oferuje dobre kursy z techniki napędowej i środowiska TIA Portal? Szykuje mi się dobry etat, ale chciałbym przypomnieć sobie wiele rzeczy w tych sprawach.

07.02.2019 19:17:14 

Nie korzystałem z żadnego kursu, więc trudno mi pomóc w tej kwestii. Może poszukaj na blogach o tematyce siemens simatic s7 300 w tia portal. Tam polecają mnóstwo porządnych firm oferujących szkolenia.

08.02.2019 11:50:18 

Na pewno jest dobry pomysł, ale trzeba byłoby trafić na dobrego szkoleniowca i ofertę kursów, które gwarantują dużo praktycznych ćwiczeń. Znajomy kończył wizualizację, panele HMI na poziomie podstawowym i mówił, że całkiem fajny, jeśli chodzi o praktykę.

09.02.2019 07:50:53 

Możesz spróbować tutaj http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/komunikacja-tia-portal/. Polecam, ponieważ sam kończyłem tutaj szkolenie stacjonarne z programowania PLC.

10.02.2019 21:47:10 

Komunikacja TIA Portal to kurs zarówno podstawowy, jak i zaawansowany. Jak myślicie, skoro mam jako taką wiedzę na ten temat, jakie szkolenie będzie lepiej wybrać?

11.02.2019 14:52:44 

Według mnie wystarczy, że na kursie jest dużo praktyki i już jest okej. Można jeszcze popatrzeć na ceny, bowiem te bywają inne. Osobiście poszukuję czegoś ciekawego z wizualizacji – HMI na poziomie zaawansowanym. Jeżeli uda mi się odszukać dobre szkolenie w Gdańsku, odezwę się.

Ostatnio dodane posty

Powyższa oferta wygląda bardzo zachęcająco. Myślę, że warto sądząc po pozytywnych opiniach w sieci.

Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

Do tej pory nie miałem świadomości, z jakiego serwisu powinienem korzystać, aby znajdować najlepsze płatne szkolenia internetowe. Dopiero Wasze rekomendacje przybliżyły mi nieco ten temat. Jestem niezwykle wdzięczny za Waszą pomoc :-)

© Copyright Firmanaforum.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.