Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

ochrona dóbr osobistych poznań, gdzie warto ?

ochrona dóbr osobistych poznań, gdzie warto ?

Dzień dobry. Poszukuję adwokata z Poznania, który ma bogatą praktykę, jeśli chodzi o sprawy cywilne. Jeśli korzystaliście z usług jakiejś kancelarii i okazało się skutecznie, to proszę o kontakt. Z góry dziękuję za zainteresowanie.

Gumer45

Posty: 7

 
Czeka mnie sprawa o władzę rodzicielską i tak się zastanawiam, czy może nie sięgnąć jednakże z pomocy adwokata. Sprawy rodzinne podobno mogą wlec się w nieskończoność, a mnie zależy na szybkim wyjaśnieniu wszystkiego wygranej dla mnie. Może znacie kogoś z Poznania, komu można zaufać.?

tigra32

Posty: 13

 
To sprawdź sobie te usługi http://www.adwokaci-ks.pl. Kancelaria specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym. Jeśli chodzi o Poznań, to ma niesłychanie dobre opinie. Mam nadzieję, że pomogę :) Wiem, co znaczy przechodzić takie sprawy. Człowiek w ogóle nie może spać i nawet leki uspokajające nie pomagają :(

Ciapek

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o ochronę dóbr osobistych, to zależy, czego dokładnie potrzebujesz. Mój brat kiedyś korzystał z adwokata w Poznaniu w podobnej sprawie i finalnie wszystko poszło po jego myśli. Jak tylko się z nim skontaktuję, napiszę. Ceny owszem nie są niskie, natomiast jak w grę wchodzi olbrzymie odszkodowanie, to zawsze się opłaca. Z pomocą adwokata możne sporo wiecej zaradzić.

witek789

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o prawo cywilne, to masz w Poznaniu sporo kancelarii specjalizujących się w tym zakresie. Na twoim miejscu zadzwoniłabym najpierw i porozmawiała w tym również w kwestii kosztów, ponieważ te można szacunkowo przedstawić, a wtedy masz już większy pogląd choćby na finanse.

Złoty

Posty: 16

 
Gdy szukałam adwokata z Poznania, przeglądałam sporo stron, czytałam opinie, ale też kontaktowałam się z kancelariami. W ten sposób wybrała dobrego adwokata, który okazał się bardzo skuteczny.

Madzia

Posty: 11

 
Dziękuję. Może zerknę także na inne polecenia na forum. Chodzi mi o konkretną kancelarię adwokacką w Poznaniu, która rzetelnie podejdzie do sprawy, a co ważne, będzie skuteczna i pomoże mi w tych dla mnie bardzo ciężkich chwilach.

debra76

Posty: 15

 
Dziękuję. Może zerknę zarówno na inne polecenia na forum. Chodzi mi o konkretną kancelarię adwokacką w Poznaniu, która rzetelnie podejdzie do sprawy, a co istotne, będzie efektywna i pomoże mi w tych dla mnie niesłychanie trudnych chwilach.

Dzidzia

Posty: 25

 
Czeka mnie sprawa o władzę rodzicielską i tak się zastanawiam, czy może nie skorzystać jednak z pomocy adwokata. Sprawy rodzinne podobno mogą wlec się w nieskończoność, a mnie zależy na szybkim wyjaśnieniu wszystkiego wygranej dla mnie. Może znacie kogoś z Poznania, komu można zaufać.?

labuh

Posty: 15