Firma na forum - zobacz !

odzyskaj prowizję bankową, w jaki sposób ?

Strona główna > Biznes i Ekonomia > Kredyt gotówkowe > odzyskaj prowizję bankową, w jaki sposób ?

odzyskaj prowizję bankową, w jaki sposób ?

28.10.2019 00:30:38 

Spłaciliście kiedyś wcześniej pożyczkę i otrzymaliście zwrot prowizji bankowej? Jak takie sprawy się załatwia? Trzeba samemu wnioskować. O co chodzi? Nic nie wiem na ten temat, a właśnie ubiegam się o konsolidację.

28.10.2019 01:50:53 

Będę jeszcze raz kontaktować się z działem obsługi, jak dalej tak będą kręcić, to na pewno sięgnę po pomoc gdzie indziej. Nie będę darować tak dużych pieniędzy… bo to moja prowizja bankowa.

29.10.2019 15:06:20 

Będę jeszcze raz kontaktować się z działem obsługi, jak dalej tak będą kręcić, to na pewno sięgnę po pomoc gdzie indziej. Nie będę darować tak ogromnych pieniędzy… albowiem to moja prowizja bankowa.

30.10.2019 12:05:07 

Polecam, odzyskaj prowizję bankową z pomocą specjalistów od takich spraw, bo inaczej może być za późno. Moja siostra miała podobny problem, dlatego głośno o tym mówię, że lepiej kuć żelazo póki gorące. Na szczęście mnie taka przykra sytuacja nie spotkała.

31.10.2019 19:26:51 

Jeśli masz problem ze zwrotem prowizji bankowej, to tutaj masz namiary na świetną kancelarię https://wycena.zwracamyprowizje.pl. Mnie bardzo pomogli. Byłbym sporo stratny. Polecam z całego serca.

01.11.2019 09:56:58 

Zwrot prowizji bankowej jest zgodny z prawem, ale ludzie o tym nie wiedzą. Banki to raczej informują, ale pozabankowe firmy nie zawsze. Poza tym taka pomoc kancelarii może być potrzebna, gdy instytucja nie chce dokonać zwrotu.

02.11.2019 08:04:50 

Nie miałam takiej sytuacji, niemniej jednak jeżeli chodzi o prywatne firmy pozabankowe, to wszystkiego można się spodziewać. Tego, iż nie zwracają prowizji bankowej również :(

03.11.2019 21:14:50 

U mnie prowizja bankowa została zwrócona bez żadnego problemu, zatem dziwię się, że ludzie mogą mieć z tym kłopot. Możliwe, że podpisali umowę bez takiego zapisu. Nie wiem. Nie mam pojęcia, dlaczego firma nie chce zwrócić pieniędzy. Prawnie jest tak, że powinna.

16.03.2021 10:09:58 

Odzyska prowizję bankową z pomocą kancelarii :) Łatwo powiedzieć. A ile taka usługa kosztuje? Prowizja nie jest duża i właśnie nie wiem, czy takie rozwiązanie w ogóle się opłaca. Jak się orientujecie, ile dokładnie procent krzyczy sobie kancelaria, to napiszcie. Mam obawy, że na konto dostanę opłakane pieniądze.

Ostatnio dodane posty

Mamy straszne czasy, też pod kątem ekonomicznym, więc warto walczyć o swoje. Jak nie teraz to kiedy? Lepszych warunków pewnie już nie będzie.

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej zrobił dużo dobrego dla kredytobiorców, frankowiczów. Banki już nie mogą nawet kombinować ze stopą referencyjną.

Zapowiada się kolejna lawina spraw frankowych po opinii Rzecznika Generalnego TSUE. Patologia banków musi się skończyć i chore koszty kredytowania podstawowych potrzeb życiowych również.

© Copyright Firmanaforum.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.