Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

szycie na zamówienie dla dzieci, polecicie ?

szycie na zamówienie dla dzieci, polecicie ?

Dzień dobry, co myślicie o warsztatach z igłą i nitką? Czy to jest bezpieczne dla małych dzieci? Czy wpisywaliście dzieci na takie zajęcia i czy są faktycznie przydatne?

CZesiek45

Posty: 3

 
Uwielbiam nietypowe prezenty handmade. Wiele osób ogłasza się na różnych stronach internetowych i wykonują naprawdę zadziwiającą robotę.

edyta123

Posty: 6

 
Powiem wam, że zapisałam moje dziecko na warsztaty z szycia dla przedszkolaka i jestem mega zadowolona. Dzieci uczą się tam różnych tkanin, przeplatania nitki i innych rzeczy, które poprawiają zdolności manualne.

Mr Boks

Posty: 12

 
Kiedyś przez przypadek natchnęłam się na tą stronkę hhttp://www.gosilandia.pl i wykonuję się tam szycie na zamówienie dla dzieci. Zamówiłam fajną maskotkę i muszę wam powiedzieć, iż produkt jest niesłychanie dobrej jakości. Widać, iż ktoś podchodzi do pracy z niesłychanie dużym zaangażowaniem. Polecam jak najbardziej, jeżeli czegoś takiego szukacie.

czesławwww23

Posty: 15

 
Jest mnóstwo stron, jakie oferują personalizowane upominki dla dzieci. Fajne są takie prezenty, w tym roku też będę ich szukać.

Lupusx 

Posty: 7

 
Zakłady z igła i nitką pomagają dziecią rozwijać sprawność manualną. Taka zabawa sprawia dziecku wiele radości i satysfakcji. A wiem o tym, bowiem sama zapisałam dziecko na takie zajęcia.

aliOner

Posty: 5

 
Mojej koleżanki dziecko także uczęszczało na takie zajęcia. Wiem, że dzieci realizują własne projekty. Szyją wszystko to co chcą, pod okiem sympatycznej Pani.

Januszek

Posty: 10

 
Ja kiedyś zamówiłam u jednej pani szycie maskotki z rysunku dziecka. Mój syn był niesłychanie usatysfakcjonowany, że do tego co narysował na kartce, może się teraz przytulać.

Madzia

Posty: 9

 
Moja koleżanka powiedziała mi, iż jest coś takiego jak szycie maskotek z rysunków dzieci. Z chęcią dowiem się, kto takie robi.

AGDDDy1

Posty: 19

 
Warsztaty z szycia dla przedszkolaka są naprawdę świetne. Zapisałam moje dziecko w wieku 5 lat i jest bardzo zadowolone. Zajęcia takie uczą dziecko kreatywności oraz pomagają pobudzać wyobraźnie i pomysłowość. Dzieci tam realizują własne pomysły i szyją co chcą. A to jest bardzo ważne.

23-Obert

Posty: 12