Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Przegrywanie vhs na dvd

Przegrywanie vhs na dvd

Cześć.

Czy ktoś z was zajmuje się przegrywaniem vhs na dvd? Nie wiem czy można to samemu zrobić czy trzeba szukać specjalnej firmy.

DVDiss

Posty: 37

 
Witam. Ja w takim momencie przeszukiwałam Internet i kliknęłam na link http://przegramyvhsnadvd.org.pl. Okazało się iż dzięki temu nie miałam problemu z prezentem. Rodzice bardzo się ucieszyli iż mogli ponownie zobaczyć dzień swojego szczęścia razem z nami i z bliskimi im osobom.

To jest najlepszy pomysł na rocznicowy prezent.

yetsize22

Posty: 21

 
Hej. W życiu na każdym kroku ryzykujemy. Ale w przypadku takich przygrywań ryzyko jest nikłe, ponieważ robi się to na idealnym sprzęcie i przegrywanie w końcu powierzysz prawdziwym fachowcom.

Marioleczka

Posty: 28

 
Cześć. Niesłychanie podoba mis się twój pomysł i szczerze mówiąc to chyba ci go troszkę podkradnę. To niezmiernie dobry pomysł na stworzenie niezmiernie oryginalnego filmu z tego tak niezmiernie istotnego wydarzenia.

Zuchman

Posty: 27

 
Dzień dobry.

U każdego z nas chyba pojawia się problem gdy chce się obdarować bliską osobę czymś wyjątkowym. Takie są czasy że każdy ma wszystko. No i dobrze że każdy ma równy dostęp do wielu rzeczy, tylko czemu później jest tyle problemów z wymyśleniem prezentu.

tadziu47

Posty: 17

 
Hej. Ale to szkoda wielka. Ja uwielbiam oglądać właśnie filmy z takich różnych wydarzeń. Ostatnio nawet na spotkaniu po latach klasy z liceum oglądnęliśmy taki film wspólnie, było dużo śmiechu i dużo łez nim spowodowanych. To niesamowite jak się pozmienialiśmy.

Wojciech24

Posty: 24