Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Kupie online e-papierosy????

Kupie online e-papierosy????

Dzień dobry.

Papierosy elektroniczne zainteresowały mnie przede wszystkim z racji niskich cen, jakim się charakteryzują. Warto zainwestować?
Hejka. Zainteresowały mnie e-papierosy. Ile musiałbym płacić, aby je palić codziennie z dość gigantyczną intensywnością?

34_werok

Posty: 15

 
Cześć. Ciekawą grupą produktów wydały mi się papierosy elektroniczne, które niedawno pomogły moim znajomym rzucić palenie. Oboje palili nałogowo od kilku lat, a po przerzuceniu się na e-papierosy udało im się całkowicie wygrać z nałogiem.

łał45

Posty: 14

 
Dzień dobry. Jeśli chodzi o e-papierosy to polecam je przede wszystkim wobec tego, że nie wytwarzają dymu, dzięki czemu unikamy setek szkodliwych substancji, jakie mogą w przyszłości wywołać raka.

To rozwiązanie zdecydowanie niezwyklej estetyczne, bowiem unikamy zarówno smrodu.

alklu7

Posty: 13

 
Cześć.

Miałem spore wątpliwości, gdy widziałem e-papierosy, ale szybko udało mi się podjąć decyzję o zakupie. Uznałem, że nie ma co zwlekać, ponieważ takie produkty mają więcej zalet niż wad, a więc odwrotnie niż zwykłe papierosy. Postanowiłem kupić dość prostego papierosa, do którego dokupowałem tylko olejki.

Byłem zaskoczony niskimi nakładami finansowymi, jakie tego wymagały.

darkness6

Posty: 24

 
Witam.

Jeśli chodzi o e-papierosy to ja swoją przygodę z tą grupą produktów rozpocząłem korzystać ze sklepu http://www.palimy.com, w którym zrealizowałem swoje pierwsze zakupy. W sumie od dawna nic się nie zmieniło, bo nadal to robię.

Cieszą mnie przede wszystkim duże oszczędności, jakie udało się wygenerować.

doprzodu00

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Niedawno analizowałem, jakie oszczędności mógłbym poczynić, gdybym korzystał z e-papierosów. Wyliczenia zaskoczyły nawet mnie, choć byłem świadomy, że na papierosy wydaję całkiem spore sumy. Dzięki zmianie pozwoliło mi to zaoszczędzić blisko 300-400 złotych w skali miesiąca, co wydaje się naprawdę ogromną sumą, gdy zarabiam tylko 1200-1300 złotych.

pawelbin

Posty: 28

 
Dzień dobry.
Wydawało mi się, iż papierosy elektroniczne charakteryzują się samymi zaletami, jednakże w rzeczywistości jest w przeciwnym wypadku . Pożądane byłoby podkreślić, że trudno stwierdzić jednoznacznie, że są mniej szkodliwe. Ponadto nadal mamy do czynienia ze szkodliwą nikotyną, o czym trzeba pamiętać.

drymuss

Posty: 15

 
Dzień dobry.

Niedawno analizowałem, które oszczędności mógłbym poczynić, gdybym korzystał z e-papierosów. Wyliczenia zaskoczyły nawet mnie, choć byłem świadomy, że na papierosy wydaję całkiem olbrzymie sumy. Dzięki zmianie pozwoliło mi to zaoszczędzić blisko 300-400 zł w skali miesiąca, co wydaje się rzeczywiście gigantyczną sumą, gdy zarabiam tylko 1200-1300 zł.

Anno Domini

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Zastanawiałem się nad tym, co niesie za sobą kupowanie e-papierosa. Zrealizowałem ten kupowanie i wtedy przekonałem się, że to przede wszystkim wygoda, albowiem z takiego produktu można korzystać dosłownie wszędzie.

Jego zaletą jest fakt, iż nie wytwarza dymu, a zarazem unikamy całego mnóstwa szkodliwych substancji. Na dodatek wykluczona jest szansa zaśnięcia z odpalonym papierosem i nie czynimy innych biernymi palaczami.

WTFurdoin

Posty: 21

 
Hejka. Ratunkiem od papierosów posiadały być dla mnie papierosy elektroniczne, które posiadały mnie „wyprowadzić z nałogu”. Muszę przyznać, że częściowo się to udało, bowiem nie palę już aktualnie zwyczajnych papierosów. Żona od razu dostrzegła różnicę, gdyż mówi, że moje ubrania nie śmierdzą, o czym przekonałem się także sam dzięki brakowi dymu.

ivonzjeee

Posty: 28