Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

fotografia weselna w Zielonej Górze, kogo znacie ?

fotografia weselna w Zielonej Górze, kogo znacie ?

Zastanawiam się nad wynajęciem jakiegoś dobrego fotografa, który wykona zdjęcia ślubne dla mojej córki. Nie ma znaczenia cena, ale jakość. Chcę żeby to były wyjątkowe i magiczne zdjęcia, z których będzie bardzo zadowolona.

Wariat

Posty: 1

 
Fotografie na ślubie i weselu są niezwykle znaczące. Trudno byłoby mi sobie wyobrazić, iż ich nie ma. To szczególna chwila i im więcej takich zdjęć powstanie tym będzie lepiej. Nie wszystkie są super, zatem idziemy na ilość, a wtedy bez kłopotów znajdziemy super fotografie wśród tych zrobionych.

Fanatyk

Posty: 4

 
Robienie takich zdjęć nie jest łatwe. Wiele z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina zwłaszcza na początku wesela nie za bardzo chce zdjęć. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf powinien być mało widoczny dla wszystkich gości.

JasioJasio

Posty: 2

 
U nas fotograf zrobił piękną sesję zdjęciową w plenerze. Wyszła niesamowicie. Nie spodziewałam się, że zdjęcia mogą być takie super. Nawet cena mi przestała przeszkadzać jak zobaczyłam jak to wszystko super wygląda.

labuh

Posty: 5

 
Nie wiem czy aż tak niezwykle konieczny jest fotograf na weselu z Zielonej Góry czy innego miasta? Może na początku jeszcze tak, natomiast potem te zdjęcia najlepsze już nie są. Ludzie się bawią i to na całego.

Marioleczka

Posty: 5

 
Zlecałem zrobienie fotografii wnętrz i taka oferta została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania fotografii, bowiem nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, zatem należałoby takie fotografie zlecić.

GGregbard

Posty: 26

 
Nie wiem czy aż tak bardzo potrzebny jest fotograf na weselu z Zielonej Góry czy innego miasta? Może na początku jeszcze tak, ale później te zdjęcia najlepsze już nie są. Ludzie się bawią i to na całego.

GGregbard

Posty: 22

 
U nas był fotograf na weselu w Zielonej Górze i zrobił super fotografie. Potrafił się tak ustawić, iż był i jednocześnie go nie było. To sztuka i mało, kto to potrafi zrobić.

Laleczka

Posty: 12

 
Korzystałem z fotografa na wesele z Zielonej Góry, która ma tutaj swoją stronę http://jacekpatecki.pl. Warto tam zajrzeć, bo ma super ofertę dla każdego.

Lupusx

Posty: 5

 
Zdjęcia na ślubie i weselu są bardzo ważne. Trudno byłoby mi sobie wyobrazić, że ich nie ma. To wyjątkowa chwila i im więcej takich zdjęć powstanie tym będzie lepiej. Nie wszystkie są super, dlatego idziemy na ilość, a wtedy bez problemów znajdziemy super zdjęcia wśród tych zrobionych.

Kowalski

Posty: 14