Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

fotograf ślubny w Szczecinie, polecicie ?

fotograf ślubny w Szczecinie, polecicie ?

Chcę zrobić sesję ślubną w Szczecinie, ale nie wiem, do kogo się zgłosić. Pomysłów na sesje nie mamy, dlatego byłoby dobrze gdyby fotograf miał spore doświadczenie i był w stanie nam takie miejsce zaproponować.

Czarek

Posty: 1

 
Zamówiliśmy pełen pakiet zdjęć. To znaczy, że mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Później pojechał z nami do kościoła, a następnie na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Warto wybierać do takich prac jednego fotografa, bo wtedy taki gotowy pakiet wychodzi o wiele taniej niż osobno.

Michałek

Posty: 4

 
Według mnie fotograf na ślub jest ważniejszy niż kamerzysta. Fotografie mają to coś w sobie, dlatego warto je zamawiać. Koszty jak dla mnie są najmniej znaczące.

SZczecinek23

Posty: 3

 
Znajomi postanowili na fotografie zaoszczędzić i ktoś z rodziny robił zdjęcia. Niestety, ale wyglądają kiepsko. Większość jest rozmyta i tak naprawdę z pamiątki nic nie pozostało. Lepiej zapłacić i mieć kogoś profesjonalnego.

dziubbek56

Posty: 17

 
Jeżeli wybiera się fotografa to sprawdza się jego fotografie. Jeżeli nam się podobają to można współpracować z taką osobą. Nie kierujemy się tutaj tylko niską ceną, albowiem jeśli fotograf jest tani to ma małe doświadczenie, a do tego może korzystać z kiepskiego sprzętu.

ur-0004

Posty: 8

 
Trzeba porównać sobie różne opcje, aby wybrać tę, która będzie dla nas najniezwyklej atrakcyjna. Mamy różne wymagania, wobec tego porównanie ofert jest faktycznie niezwykle nam konieczne.

jolka

Posty: 5

 
Zamawialiśmy fotografię ślubną w Szczecinie i jesteśmy niesłychanie zadowoleni. Odpowiednie podejście do tego tematu jest niesłychanie znaczące. Fotograf winien mieć niesłychanie gigantyczne doświadczenie. Tylko wówczas możliwości na to, iż uda nam się uzyskać super efekty są niesłychanie gigantyczne. Do wyboru są inne pakiety, zatem łatwo coś dla siebie dopasować, z czego będziemy zadowoleni.

labuh

Posty: 5

 
Korzystaliśmy z fotografa ślubnego w Szczecinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Właściwie to było ich dwóch, dlatego żadna wyjątkowa chwila im nie umknęła. Mamy teraz pamiątkę na długie lata i na tym bardzo nam zależało.

WielkiBO

Posty: 5

 
Polecam fotografa na wesele w Szczecinie, który ma ofertę na stronie https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Zna się na swojej pracy. Przyjeżdżają dwie osoby, które wykonują super fotografie i nic nie jest w stanie im umknąć.

labuh

Posty: 5

 
Nigdy nie lubiłem robić zdjęć, ale zamówiliśmy fotografa ślubnego ze Szczecina i wyszło to dobrze. Potrafił nas dobrze ustawić, przez co zdjęcia nie wyszły takie sztuczne.

Dzidzidek

Posty: 5