Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

polskie kino w maju

polskie kino w maju

Hej. Co myślicie o komedii „Ostatni Klaps” Mariusza Pujszo? Promują ją jako najlepszą polską komedię ostatnich lat, myślicie, że może być serio niezła?

filmik66

Posty: 8

 
„Ostatni Klaps” całkiem fajnie się zapowiada. Świetnie dobrana obsada – Maja Frykowska, Zbigniew Buczkowski, Michał Milewicz, no i Mariusz Pujszo. Do tego świeża fabuła, więc może być naprawdę ciekawa komedia. Ja na pewno wybiorę się.

Acclaim

Posty: 17

 
Mnie ciekawi nowa komedia z Frytką, ciekawe, jak zagra. Film ma wejść do kin po dwudziestym maja, to możesz zobaczyć. Wydaje mi się, że na wieczór ze znajomymi znakomicie pasuje właśnie komedia.

XX|

micko

Posty: 16

 
W ostatnich latach mało polskich komedii było w kinach. Ja pamiętam Kac Wawa, ale wszyscy wiemy, jaki był jego poziom.

Boss

Posty: 28

 
22 maja ma być premiera nowej komedii Mariusza Pujszo, więc możesz poczekać i wybrać się właśnie na to. Recenzje ma fajne.

Lipa08

Posty: 25

 
Już niedługo będzie premiera nowej polskiej komedii, to ma być hit maja, bo tak to raczej nie kojarzę nic wyjątkowego w kinach w tym miesiącu.

anituek

Posty: 11

 
W Rybniku był pokaz przedpremierowy „Ostatni Klaps” i opinie ludzi były niezłe, zapowiedzi też super, więc myślę, że warto wybrać się do kina i skonfrontować opinie z rzeczywistością. Zwłaszcza, że takiego tematu jeszcze w polskiej komedii nie było, więc obraz naprawdę może okazać się unikatowy i całkiem świeży.

Anno Domini

Posty: 20