Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

In-Grid w Polsce, polecacie ?

In-Grid w Polsce, polecacie ?

Ciekawe czy będą w tym roku jakieś fajne występy znanych gwiazd. Idzie lato, mnie zależy na In-Grid. Widziałam w telewizji jej koncert, fajnie śpiewa. W moim stylu.

fustrant00

Posty: 15

 
In-Grid ma specyficzny styl. Nie każdemu musi się podobać, tylko po co od razu ta krytyka. Gdyby była francuską, nikt by jej nic nie zarzucał. A tak to jest tematem numer jeden dla poniektórych. Wszystkim i tak się nie dogodzi. Szkoda tylko, iż są tak głupie zdania o niej.

Boss

Posty: 29

 
Muszę jako pierwsza dowiedzieć się o koncercie In-Grid, jest moją idolką od lat. Była w naszym mieście, byłyśmy razem z koleżankami. Do tej pory wspominam ten koncert. Było tak fajnie, że na kolejnym też muszę być, choćby był w innym mieście.

MisiekKce

Posty: 11

 
Muszę jako pierwsza dowiedzieć się o koncercie In-Grid, jest moją idolką od lat. Była w naszym mieście, byłyśmy razem z koleżankami. Do tej pory wspominam ten koncert. Było tak fajnie, że na kolejnym też muszę być, chociażby był w innym mieście.

Klarka45

Posty: 22

 
A ja lubię jak śpiewa In-Grid. Taki styl niezwykle mi się podoba, a akurat ona robi to niezwykle dobrze. Słyszałam, iż lubi koncertować w Polsce. Pewnie dlatego w wielu przypadkach u nas bywa. Na poniektórych stronach trochę z niej drwią. Niezmiernie mi się to nie podoba. Na koncert się wybieram i namawiam wszystkich.

nesh009

Posty: 26

 
Proponuję zerknąć na tę stronę http://www.ingrid.pl. Tam można śledzić informacje o koncertach In-Grid i tym, co teraz konkretnie robi. W sieci sporo kłamią, ta strona jest rzetelna i sprawdzona. Pozdrawiam Was.

martins6

Posty: 20

 
Bez różnicy na to skąd pochodzi In-Grid śpiewa świetnie. Tego nie można podważać. Wiem, że są jej krytycy. Ale mnie to ani ziębi ani parzy. Bo lubię taką muzykę i podoba mi się to, jak ona wykonuje swoje utwory. Polacy to dziwny naród, sami przed sobą musimy to przyznać. W to lato może będą u nas gościła kolejny już raz.

WielkiBO

Posty: 13

 
300 Jeżeli chodzi o In-Grid to tak niezwykle mi się ona nie podoba. Wolę całkiem różne piosenkarki. Wcale nie podoba mi się też tak niezwykle muzyka w języku francuskim. Tak od czasu do czasu to mogę posłuchać, ale niepotrzebnie na co dzień. Nikogo nie obrażam, to moje osobiste zdanie. Pozdrawiam.

Hihi_WWW

Posty: 16

 
Witam wszystkich, którzy kochają In-Grid. Jej dorobek i koncerty są cudowne. Jestem kobietą, więc być może mam takie zdanie. Ale wielu moim kolegom też przypadła do gustu ta włoszka śpiewająca po francusku.

Kitas

Posty: 12

 
Hej. Nigdy nie miałam okazji posłuchać całego dorobku In-Grid, więc nie wiem, czy jest taka fajna, jak poniektórzy uważają. Owszem poniektóre kawałki wpadają w ucho, natomiast jej nie znam. Wiem, że planuje u nas koncert.

Gucio

Posty: 17