Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Sonique w Polsce, poszukuję ?

Sonique w Polsce, poszukuję ?

Hej, szukam jakiejś strony, gdzie można śledzić trasę koncertową i info o Sonique. Bardzo zależy mi jechać na jej koncert, niekoniecznie musi być w Polsce. Jak będziecie coś wiedzieć, to chetnie skorzystam.

Pozdrawiam.

Ticket2Hell

Posty: 12

 
Jak chcesz się dobrze pobawić, to tylko w rytm bitów Sonique. Światowa didżejka i wszystko co najlepsze być może przyjedzie do Polski w tym roku.

reavan

Posty: 18

 
Nie można mówić o muzyce klubowej, nie mówić o Sonique i jej koncertach. Oprócz tego, że jest didżejem, śpiewa i pisze teksty. Ma po prostu talent i dobrze, że ciągle koncertuje i jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, których jest coraz więcej.

jonek91

Posty: 21

 
Ciągle śledzę działania kochanej Sonique. Widać, że wiecznie się rozwija i ma coraz większe grono zaprzyjaźnionych fanów. Mam do niej wielki szacunek, bo niezwykle dużo dobrego zrobiła dla sceny klubowej. To dzięki niej dzisiaj muzyka klubowa może weselić się uznaniem. Zapoczątkowała to, co dzieje się dalej. Kocham ją.

amberr

Posty: 22

 
Sonique nie da się nie kochać. Napawa człowieka pozytywnymi fluidami. Jak się jej słucha to człowiekowi chce się żyć. Też tak macie. Warto pooglądać sobie, jak można bawić się na jej koncertach. Osobiście niesłychanie chciałabym mieć okazję na takie imprezowanie.

johncena67

Posty: 19

 
O Sonique można by pisać i pisać. Co zrobiła, ile odjechanych koncertów dała swoim kochanym fanom itd., itd. Szkoda, iż nic nie słychać o tym, iż planuje przyjazd do Polski.

Black_Riot

Posty: 17

 
Tu macie stronę koncertową Sonique http://www.sonique.pl. Być może będzie u nas w Polsce w tym roku, ale to jeszcze nic pewnego. Też bym się cieszył.

Ralphy

Posty: 22

 
Ciągle śledzę poczynania kochanej Sonique. Widać, że stale się rozwija i ma coraz większe grono zaprzyjaźnionych fanów. Mam do niej wielki szacunek, bo bardzo dużo dobrego zrobiła dla sceny klubowej. To dzięki niej dziś muzyka klubowa może cieszyć się uznaniem. Zapoczątkowała to, co dzieje się dalej. Kocham ją.

yarpen2

Posty: 14

 
Zakochany jestem w tym co na koncertach robi Sonique. Dawno jej nie oglądałem, ostatnio trafiłem na stronkę w necie i oniemiałem z wrażenia. Tak, jest najlepsza i poza tym piękna kobieta. Na takie imprezy to można chodzić.

komspid03

Posty: 28

 
A ja byłam na koncercie Sonique. Oj było to kilka lat wstecz. Tych wrażeń nigdy nie zapomnę. To była najlepsza impreza, na jakiej mogłem się kiedykolwiek znaleźć. Okazji do następonej też nie widzę, ani nie słyszałem, ale warto czekać na taki talent.

Wraczki333

Posty: 6