Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Fotobudka - poszukuję!!

Fotobudka - poszukuję!!

Witam. Jak myślicie, na jaki wydatek powinnam się przygotować, gdy interesuje mnie fotobudka w Krakowie? Chcę, aby towarzyszyła ona zabawie moich gości weselnych. Będę wdzięczna za podpowiedzi.

Krakus

Posty: 18

 
Jestem przekonany, że wybór foto budki w Krakowie może być bardzo trudny.

Niedawno orientowałem się, ile firm konkuruje w tej branży i byłem naprawdę w szoku. Z jednej strony to dobrze, bo zawsze ktoś będzie miał wolny termin, który nam odpowiada.

Dla mnie wolny termin miała dopiero trzecia firma, z którą się kontaktowałem.

dzipkis

Posty: 18

 
Nie dziwię się, że uwagę tak wielu ludzi przyciąga fotobudka, jaka może być perfekcyjnym sposobem na urozmaicenie wydarzenia, jakie organizują. Nieraz zdarza się, że ludzie na imprezie firmowej są spięci, a taka fotobudka jest w stanie rozluźnić praktycznie wszystkich.

Naturalnie w towarzystwie właściwej ilości alkoholu :)

NEO-MAxi34

Posty: 29

 
Z mojej perspektywy fotokabina to strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy szybko rozkręcić imprezę. Na moich osiemnastych urodzinach była fotokabina, z której skorzystali praktycznie wszyscy goście, których zaprosiłem.

Potem było dużo śmiechu, gdy przeglądaliśmy zdjęcia, a trafiły one ostatecznie rzecz jasna na portale społecznościowe :)

WacDEC

Posty: 25

 
Długo myślałem o tym wspólnie z narzeczoną czy przyda nam się foto budka, która przydałaby nam się podczas planowanego wesela. Spotkaliśmy się z właścicielem firmy http://www.fotobudkakrakow.pl, który był rzeczowym człowiekiem.

Przedstawił nam szybko swoją ofertę i podpisaliśmy umowę. Teraz czekamy tylko na wykonanie usługi, ale wygląda na to, że będzie OK :)

Klarka34

Posty: 22

 
Osobiście niedawno szukałem fotobudki w Krakowie, ale prędko rozwikłałem swój kłopot. Wybrałem doświadczoną firmę, która miała najlepsze ceny. W tym celu wykonałem kilka czy kilkanaście telefonów, ale uważam, iż należałoby. Najlepiej dokonać rezerwacji z pewnym wyprzedzeniem czasowym.

azbe

Posty: 26

 
Gdy interesuje Was fotobudka, która miałaby być dostępna na Waszej imprezie to polecam zadzwonić odpowiednio wcześniej (nie dzień czy tydzień, ale dłużej), bo inaczej obejdziecie się smakiem. Najlepiej rezerwować foto budkę 2-3 miesiące wcześniej od sprawdzonej firmy, która nie nawali i pojawi się na zorganizowanej przez nas imprezie :)

Januszek

Posty: 29

 
Jestem pod wrażeniem, czego to ludzie nie wymyślą, aby zarobić na wydarzeniach takich jak wesele czy osiemnastka. W sumie fotokabina to jeszcze praktyczne rozwiązanie, bowiem mamy po nim jakąś pamiątkę. Zupełnie nie rozumiem jednakże wyrzucania pieniędzy w błoto na różne rzekome atrakcje ślubne.

xacti

Posty: 20

 
Zgodzę się, że idealnym sposobem na urozmaicenie uroczystości jest fotokabina, którą możecie wynająć w Krakowie w wielu firmach.

Dla mnie to gwarant udanej zabawy, bo wprowadza sporo zamieszania i wesołej atmosfery, dzięki możliwości charakteryzowania się do zdjęć z pomocą dostępnych w fotokabinie gadżetów.

Polecam! :)

namok

Posty: 21

 
Jestem pod wrażeniem, czego to ludzie nie wymyślą, aby zarobić na wydarzeniach takich jak wesele czy osiemnastka. W sumie fotokabina to jeszcze praktyczne rozwiązanie, bo mamy po nim jakąś pamiątkę. Zupełnie nie rozumiem jednak wyrzucania pieniędzy w błoto na inne rzekome atrakcje ślubne.

grzes3345

Posty: 15