Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Thomas Anders w Polsce, gdzie ?

Thomas Anders w Polsce, gdzie ?

Fajnie, że Thomas Anders ma dalej koncerty. W tym roku w listopadzie wiem, że będzie kolejny.

Może wiecie, gdzie można kupić uprzednio bilety.

opilse4

Posty: 13

 
Thomas Anders będzie w Polsce dwa razy. Wiem, iż będzie na andrzejkowym koncercie gwiazd z lat 90-tych i latem w Operze Leśnej. Ze znajomymi nabyliśmy już bilety. Jesteśmy starymi fanami Modern Talking, także nie opuszczamy żadnej okazji, żeby zobaczyć i posłuchać, a przede wszystkim pobawić się przy starych i też nowych przebojach.

czesieeek

Posty: 12

 
Bilety na koncerty na jesień w tym Thomasa Andersa można kupić online na tej stronie http://www.thomasanders.pl. Radzę się pośpieszyć, jak komuś niezwykle zależy. Fanów jest spora ilość.

Pozdrawiam.

edyta123

Posty: 13

 
Na te koncerty w tym Thomasa Andersa bilety można kupić online. Ja się trochę pośpieszyłam, bo kupiłam już bilety na listopad. Ale wolę mieć pewność. Przybywa osób, które chcą zobaczyć, jak gra artysta legenda, który w ogóle się nie zmienia i rozsiewa moc pozytywnej energii. Gorąco wszystkich pozdrawiam.

Klarka45

Posty: 17

 
Ogólnie to Modern Talking już nie ma, ale Thomas Anders gra koncerty z większością starych członków. W tamtym roku miałem okazję być na ich koncercie, super, ekstra i wszystko co najlepsze. Ten klimat z ich starych koncertów wciąż się utrzymuje.

Acclaim

Posty: 21

 
Bardzo podoba mi się jak gra teraz Thomas Anders. Kupiłam jego ostatnią płytę i jestem zachwycona. Wybieram się też na jego koncert w lipcu.

Kruk

Posty: 13

 
W listopadzie będzie gorąco, a na Ergo Arenie obok koncertu Thomasa Andersa będziemy mieli okazję posłuchać innych gwiazd z lat 80tych i 90 tych. Fajne wydarzenie, jadę tam. Pozdrawiam.

gruszka45

Posty: 18

 
Fani Thomasa Andersa mają powody do zadowolenia. Latem i jesienią będą jego koncerty. Można więc jechać albo do Poznania, albo do Sopotu. Ja wybieram się na andrzejkową imprezę, będą też różne stare zespoły.

Sarever

Posty: 30

 
Jestem mocno podekscytowana koncertem Thomasa Andersa, na który już mam bilety. W sumie to ostatni raz byłam na koncercie Modern Talking i było to z naście lat wstecz. Podobno teraz równie znakomicie im to wychodzi.

MiG66

Posty: 21

 
Mnie już nie niesłychanie podobają się koncerty Thomasa Andersa. Nie ma to jak to, kiedy tworzyli w tamtych latach razem z Bohlenem. Do tamtych lat mam po prostu sentyment i może po prostu zatem. Niemniej jednak jak widać młodszej publiczności jego obecne koncerty niesłychanie odpowiadają. Czasami brakuje nawet biletów.

czesławwww23

Posty: 15