Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Bad Boys Blue w Polsce, poszukuję?

Bad Boys Blue w Polsce, poszukuję?

Jestem podekscytowana tym, że Bad Boys Blue nie ogranicza nam koncertów. Podobno w tym roku będzie chyba kolejny, jak coś wiecie, kiedy i gdzie dajcie znać.

czerław3

Posty: 11

 
Dobrze słyszeliście Bad Boys Blue będzie w Polsce. Koncert odbędzie się 28 listopada w Ergo Arenie. Oj będzie się działo, albowiem będzie wiele innych gwiazd popu. Starych legend w nowej odsłonie. Zżera mnie ciekawość:) Gorąco wszystkich pozdrawiam.

johncena67

Posty: 24

 
Jestem strasznie ciekawa, jak wygląda na żywo nowy skład Bad Boys Blue. Kupiłam z mężem bilety i czekamy na ich koncert, który odbędzie się 28 listopada na Ergo Arenie.

LiOx

Posty: 27

 
28 listopada na Ergo Arenie będzie dużo koncertów, wiem, że na pewno będą grali Bad Boys Blue. Już w nowym składzie z Sylvią McInerney i Edith Miracle. Też są ekstra, mam nadzieję, że będziemy się wszyscy dobrze bawić. Kupujcie już bilety, bo później może być krucho.

piehoot

Posty: 16

 
Tak ekstra imprezy już dawno nie było. Dobrze, iż nie zapomina się o starych dobrych zespołach i gwiazdach. Na andrzejki zagra dla nas na Ergo Arenie Bad Boys Blue i moc innych gwiazd. Mam już bilety i nie mogę się doczekać. Szykuje się rzeczywiście idealne wydarzenie. Tyle gwiazd w Polsce w jednym miejscu? Wow.

MisiekKce

Posty: 17

 
To jest strona, gdzie można kupić bilety na koncert Bad Boys Blue http://www.badboysblue.com.pl.

Ich nowy skład jest super. Słyszeliście ich, ja dopiero nie tak dawno wpadłam na ich nowe hity. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Kiedyś byłam fanką starego trio. Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Gosienka54

Posty: 30

 
W listopadzie, chyba jakoś na andrzejki będzie super wydarzenie. Będzie koncert Bad Boys Blue. Trochę szkoda mi, iż w takim składzie, niemniej jednak jadę do Sopotu na żywo zobaczyć, jak wygląda nowe trio. Jestem starym fanem, więc troszkę łza mi się w oku kręci.

Nikuś23

Posty: 12

 
Nie ma to jak posłuchać legend muzycznych i odszukać się na ich koncercie. W tym roku czeka nas koncert Bad Boys Blue w Polsce. Niesłychanie się cieszę na samą myśl, jak będzie ekstra. Macie bilety, ja już nabyłam.

Laleczka

Posty: 38

 
Uwielbiam emocje na koncertach, teraz czekam na Bad Boys Blue. 28 listopada na Ergo Arenie będzie sporo gwiazd. Warto jechać, pozdrawiam. A co do biletów, to trzeba się spieszyć.

roudee22

Posty: 18